Leden 2012


Co bude zítra....?

23. ledna 2012 v 21:16 | Fanda |  Blog
ZDRAVÍM, V PRVNÍ ŘADĚ SE CHCI OMLUVIT, ŽE JSEM NIC NEPŘIDAL, ALE ROZJEL JSEM JAKSI AKCI, KTERÁ NADALA MOC OHLASU. AKCI JSEM USPOŘÁDAL JEDNOU A NEJSPÍŠE NAPOSLED, PROTOŽE SE NIKDY AŽ NA TŘI NEZÚČASTNIL, CHÁPU, ŽE VŠICHNI NECHCETE DESIGN, ALE PAK MI CHODÍ TUCET E-MAILŮ JESTLI JIM NEUDĚLÁM DESIGN. TAK TO JE JEDNA VĚC.

DALŠÍ VĚC JE, KVŮLI KTERÉ TAKY PÍŠU, ŽE ZÍTRA VÁM ZDE PŘIPRAVÍM HARMONOGRAM AKCI OD 30.01 DO 05.02. DOUFÁM, ŽE SE TOHO TO TÝDNE PLNÉHO ZÁBAVY ZÚČASTNÍTE. TAKY PŘIDÁM NĚJAKÉ NOVINKY OHLEDNĚ DISNEY CHANNEL A PREMIÉR NA BŽEZEN. TO JE PRO DNEŠEK VŠE. DĚKUJI.
Fanda

P.S.: TAKY ZÍTRA VÝJDE OFICIÁLNÍ VYHLÁŠKA TOHOTO BLOGU, KDE SE DOZVÍTE TYTO VĚCI:

1) PRAVIDLA PRO AFFS
2) ZMĚNA ADMINISTRACE BLOGU
3) PŘIDÁVÁNÍ NOVÝCH EPIZOD
4) INFORMACE O AKCÍCH
5) POOHLÉHNUTÍ ZA MINULÝM ROKEMMáš zájem?

21. ledna 2012 v 21:52 | Fanda |  Blog
O tom komu design udělám se rozhodnu sám. Tudíž se můžete hlásit jak chcete.
V pátek řeknu výherce a 31.1. už by mohli designy mít hotový.

Selena Gomez & The Scene - Kytarista

21. ledna 2012 v 20:57 | Fanda |  Celebrity
Selena Gomez na včerejším charitativním koncertu řekla, že jejich kapelu opouští kytarista Ethan Roberts (pozn. na obrázku ten s kytarou). Důvod jeho odchodu zatím není, možná jde na sólovou dráhu, možná z hudbou končí. Necháme se překvapit.

Myslíte, že Selena bude mít nového kytaristu?

Zdroj:

Další žaloba....tentokrát z Hodně štěstí, Charlie

21. ledna 2012 v 18:46 | Fanda |  Disney Channel

Další žaloba na společnosti Disney. Tentokrát, ale se seriálem Hodně štěstí, Charlie.

Oh ne, to ne. Podle TMZ žena jménem Kellie Rodriguez žaluje společnost Disney, tvrdí, že když vzala své dvě děti na živé natáčení Disney seriálu "Hodně štěstí, Charlie" během nástupů herců byla vyzvána komikem Ronem Pearsonem, aby přišla na scénu, kde několikrát dostala výprask, který se používá při sexualním styku. Kellie, žena která podává žalobu byla vyzvána na scénu, aby předvedla bláznivý tanec na píseň "YMCA" a získala cenu.

Podle Kellie: Když začala tancovat Ron jí bez varování výpraskem. Tady je citát ze soudního řízení:

"Náhle a bez varování, začal Ron Pearson výpras rukou na její zadek. Výpraskem byla nespokojená a Ron byl NEZASTAVITELNÝ a nepřestal až, když se [Kellie] neotočila a fyzicky ho nezastavila"

Kellie rovněž tvrdí, že Ron jí poskončení jejího tanečního čísla požádal o polibek na tvář, když mu chtěl apolibek dát okamžitě otočil hlavou a polibek proběhl na ústa, která narušila její děti. Kellie žaluje jak Disney, tak i Rona. O více informací Vás budeme informovat. Co na to říkáte vy?

[Kopírovat se zdrojem; vlastní překlad]
Nová stránka "Na Parket!"

20. ledna 2012 v 21:31 | Fanda |  Disney Channel
Oficiální stránka o kanálu Disney Channel v Česku zveřejnila novou stránku seriálu "Na Parket!" pro druhou sérii. Naleznete nové obrázky, nové videa, nové hry a nové informace! Honem tam!

LOL: Laughing Out Loud - Official Trailer

20. ledna 2012 v 17:43 | Fanda |  Celebrity
Již před několika týdny byl vydán trailer k novému filmu, kde hraje Miley Cyrus a Demi Moore. Koukněte se na trailer a napište nám jak se Vám líbí!