Květen 2012

Druhý souboj - Miley vs. Debby

30. května 2012 v 15:00 | TV Disney |  Face 2 Face 2011

Je tu druhý souboj, ve kterém se utkají další bývalé i novostaré Disney hvězdy. Do druhého souboje jsme vybrali bývalou Disney hvězdu MILEY CYRUS a novostarou Disney hvězdu DEBBY RYAN. Tyto dvě hvězdy se společně setkali při speciální epizodě "Dvojitá návštěva" ze speciálů, kde se spojili tři seriály, Kouzelníci na moři s Hannou Montanou. Pojďme si je, ale představit blíž.

Miley Cyrus (19)

Pravým jménem Destiny Hope Cyrus. Svou kariéru začala jako Miley Stewart v nejoblíbenější Disney show "Hannah Montana", kde si zahrála po boku svého otce Billa Raya Cyruse. Tím to seriálem odstartovala i svou hudební kariéru. Vydala celekem 4 studiová alba a chystá se na páté. Momentálně se snaží opět vyrazit na vrhol slávy. Randí s herece Liamem Hemsworthem, s kterým se seznámila při natáčení filmu "Poslední píseň".

Debby Ryan (19)

Deborah Ann Ryan září po celém světě jako herečka a zpěvačka. U Disneyho zazářila jako Bailey Pickett v seriálu "Sladký život na moři", kde si zahrála po boku Disney dvojčat Cola a Dylana Sprouse. Také si zde zahrála společně s Brendou Song, která se učastní také jednoho z našich soubojů. Debby jako malá začínala stejně jako Demi a Selena u seriálu "Barney & Přátelé". V roce 2010 natočila pro Disney Channel svůj první Disney film "16 přání", poté hned "Sladký život na moři". V dnešní době září jako hlavní postava nového Disney seriálu "Jessie", kde hraje chůvu. Nedávno měl na českém Disney Channel premiéru její druhý Disney film "Rádio Rebel", kde ztvárnila Taru.


Kdo získal vaše sympatie v druhém souboji Disney hereček? Kdo bude mít šancu ucházet se o postup do finále?

Hlasujte do pátku do 15:00 hodin!

V prvním kole zvítězila s většinou s 85 % Selena Gomez! Gratulujeme!

První souboj! - Selena & Demi

28. května 2012 v 15:00 | TV Disney |  Face 2 Face 2011

A je to tady! Začínáme! A to hnedka velmi težkým párem! V prvním souboji se utkají SELENA GOMEZ a DEMI LOVATO. Nejlepší kamarádky, kdy v Disney byly. Ikdyž již na sebe moc nemají čas stále jsou kamarádkami, a ikdyž z Disney obě odešli mluví se, že stejný vztah mají mezi seboui Zendaya a Bella Thorne. Pojďme si je pořádně představit.

Selena Gomez (19)

Selena Marie Gomez je velmi talentovaná, jak v herectví tak i v hudbě. Proslavila se svým učinkování v Disney show "Kouzelníci z Waverly", kde ztvárnila, jednu z hlavních postav, Alex Russo, která se stala kouzelníci rodiny Russoových. Jako malá se ještě objevila v dětském seriálu "Barney & přátelé" společně s Demi Lovato. Dále se objevila v Disney filmech "Program na ochranu princezen", kde se objevila opět po boku Demi Lovato. Zahrála si i ve filmu "A zase jedna popelka!". Jako zpěvačka v kapele Selena Gomez & The Scene vydali již tři desky. V plánu mají čtvrtou desku a Selena plánuje ještě nové filmu jako je např. "Spring Bearkers". Momentálně randí s Justinem Bieberem.

Demi Lovato (19)

Demetria Devonne "Demi" Lovato se taktéž jako Selena Gomez proslavila v Disney show, akorát se jmenovala "Sonny ve velkém světě" v roli Sonny Munroe. Jako herečka, vlastně i zpěvačka, zazářila v Disney filmech "Camp Rock" a "Camp Rock 2: Velký koncert", kde ztvárnila hlavní roli Mitchie. Hrála se Selenou Gomez ve filmu "Program pro ochranu princezen" a jako malá hrála v seriálu "Barney & Přátelé". Nejenom, že hraje, ale i zpívá už vydala 3 alba. V roce 2010 byla v centru pro léčbu omezených odkud v roce 2011 odešla, ale k herectví se zatím ještě nevrátila. Začala se věnovat více hudbě. Dříve randila se zpěvákem Joe Jonasem.


Kdo získal vaše sympatie? Kdo z nich postoupí do dalšího kola Face 2 Face!

Hlasujte do středy do 14:00!


Nová hra: Face 2 Face 2011

27. května 2012 v 17:26 | TV Disney

Zdravím, přicházím s novou soutěží pro tento blog. Nikdo se nemusí registrovat, stačí jen, když budete hlasovat. Jedná se o úplně novou soutěž, kterou tady u nás v českých blogech máme (pokud se mílím napište do komentářů). V tomto článku Vám chci vysvětlit pravidla a prozradit co to vůbec tato soutěž je.

Co je to "Face 2 Face"?

Jedná se o nový druh soutěže. Face 2 Face v češtině znamená, jako v tváří v tvář. Jméno soutěže je zvoleno podle systému soutěže, vždy se utkají dvě Disney hvězdy proti sobě.

Pravidla

Pravidla jsou jednoduhá. Soutěž je rozdělena do 3 kol z toho jedno je finále. V první kole se utká celkem 8 Disney hvězd, tentokrát Disney herečky. Těch to osm hereček je rozděleno po 2 skupiny po čtyřech. Kde se utkají proti sobě (viz. tabulka níže). V druhém kole se utkájí už pouze 4 Disney hvězdy a ty proti sobě budou soupeřit opět po dvou. Ve finále se utkají již pouze 2 Disney hvězdy, kde se rozhodne, která se stane nejoblíbenější Disney hvězdou pro rok 2011. Hlasování bude pomocí ankety. Hlasovat bude moc každý, kdo navštíví můj blog.

Soutěžící

Do soutěže Face 2 Face byly vybráni tyto Disney herečky: Selena Gomez, Zendaya, Debby Ryan, Miley Cyrus, Bella Thorne, Demi Lovato, Brenda Song a China Anne McClain.

Struktura soubojů:
(Kliknutím obrázek zvětšíte)

Harmonogram soutěže

1. KOLO
(28. května - 8. června 2012)

2. KOLO
(11. června - 15. června 2012)

3. KOLO
(18. června - 22. června 2012)

Jak se Vám nová soutěž líbí? Dejte nám vědět do komentářů. První souboj již zítra v 15:00! Děkujeme.

Aktualizace - ministránek

27. května 2012 v 13:54 | TV Disney |  Blog
Zdravím, dnes jsem sktualizoval dvě ministránky, jednu pro seriál a jednu pro film. Blíže se jedná o seriál "Kouzelníci z Waverly" a film "Ne/Přátelé". Jde čistě jen o malé úpravy. U Kouzelníků přibyla jen jedna větička hned na uvodné stránce a u filmu Ne/Přátelé, tak tam už najde link ke stažení filmu.Na Parket! - Nová epizoda!

27. května 2012 v 10:52 | TV Disney |  Disney Channel

Disney Channel ti přináší speciál seriálu "Na parket!", Přežeň to v pondělí 28. května v 9:45. Aby Rocky a CeCe vydělaly peníze na týdenní taneční kurs, který chtějí navštěvovat, rozhodnou se, že uspořádají svůj vlastní taneční kurz pro malé děti v bytě CeCe. Bohužel ale ve svém letáku nespecifikovaly věk účastníků, takže se tam objeví táta jejich kamaráda - nemotorný právník ve středním věku, který je nadšený, že se naučí nějaké taneční kroky na synovu oslavu.Ve stejné době se Ty a Tinka dostanou na turnaj v ping pongu, který se zvrhne do záverečné bitvy mezi kluky a holkami.

TAK NEZAPOMEŇ V PONDĚLÍ 28.05. V 9:45 SLEDOVAT NOVOU EPIZODU SERIÁLU NA PARKET!


Gravity Falls - Official Trailer

26. května 2012 v 23:58 | TV Disney |  Disney Channel

Blíží se již premiéra nového animovaného seriálu "Gravity Falls". Přinášíme vám oficiální trailer. Seriál bude mít premiéru již 29. června 2012 v Americe, počítáme, že k nám by se mohl dostat letos na podzim či v zimě. Podívejte se na trailer a dejte vědět do komentářů, jestli vás tento nový seriál zaujal.


Zendaya a rychlý rozhovor!

25. května 2012 v 15:32 | TV Disney |  Disney Channel
Zendaya při náštěvě Londýna odpovídala na otázky, ale pozor, rychle. Tady máte její rozhovor v češtině (titulky).

Finále Kouzelníků - Oficiální upoutávka

24. května 2012 v 17:23 | TV Disney |  Disney Channel
A je tady už 26. května v 9:40!


Moje chůva upírka je zpět! - Upoutávka #2

24. května 2012 v 14:56 | TV Disney |  Disney Channel
V Americe se již vysílá delší upoutávka, která už i obsahuje záběry z druhé sezóny. Koukněte se a napište nám jestli už se na ní tešíte.


Premiéry - Červenec 2012

23. května 2012 v 15:09 | TV Disney |  Program

Tak dalším překvapením je, že již vyšel program na červenec 2012! V tomto měsíci proběhne první hodinový speciál seriálu Farma R.A.K. s názvem "Amerika potřebuje talent". Spoustu nových epizod našich oblíbených Disney seriálů! A taky nový seriál pro kluky "Dokonalý Spiderman".

EDIT: 28. KVĚTNA 2012

Kouzelníci z Waverly - 0x (Seriál již neodvysílá žádné nové epizody)
Jessie - 3x
Sladký život na moři - 4x
Farma R.A.K. - 3x
Nakopni to! - 3x
Jsem v kapele - 1x
Na Parket! - 3x
Královská dvojčata - 3x
Hodně štěstí, Charlie - 2x
Dokonalý Spiderman - 1x