Srpen 2012

"Dog with a Blog" premiéra 4. listopadu 2012 na Disney Channel

31. srpna 2012 v 22:48 | TV Disney |  Disney Channel

Disney Channel v tichu zahájil micro stránky své nové rodinné komedie "Dog with a Blog", který bude mít svou premiéru 4. listopadu 2012 v 8 hodin na Disney Channel v Americe.

V "Dog with a Blog" jsou nový nevlastní-sourozenci Tyler a Avery. Tyler je populární, charismatický a vypadá, že kráda je jediný co má, a Avery je chytrá, sociálně odpovědná a pohrdá lidmi jako je Tyler. Nicméně, největší věc se stane, když do nově vzniklé rodiny přichází pes Stan - který mluví a bloguje. Je chytrý trochu raubíř a milovník své nové rodiny, která musí držet v tajnosti jeho úžasné schopnosti. Stan s psího hnedista, ať už je doma, na zahradě nebo na svém blogu, pomáhá se dětem orientovat, jak svým novým sourozeneckým situacím, a na konec se stane poute rodinného štěstí (Tyler, Avery, sestřička Chloe, máma, táta a Stan). I když mluví a dělá "lidské" věci, je to stále normální čistý pes. Pronásleduje jeho ocas, štěká na pošťáka, horlivě se blíží k pudlům a není tak divoky na kočky.

Hrají: G. Hannelius ("Bratr Rádce", "Hodně štěstí, Charlie"), Blake Michael ("Lemonade Mouth"), Francesca Capaldi ("Farma R.A.K."), Beth Littleford ("Jsem v kapele", "Bláznivá, zatracená láska", "The Daily Show with Jon Steward"), Regan Burns ("Kouzelníci z Waverly") a Stephen Full ("Jsem v kapele") jako hlas Stana. Kuma (Stan) je Husky/Zlatý Retrívr/Border Collie mix, který byl zachráněn z útulku. Je vycvičen Guinem Dillem a Stevem Solomonem ze společnosti Good Dog Animals, zvířecí společností s více než 40-ti letou zkušeností kombinovaných ve filmech a televizním průmyslu.

!!!KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!!

Plakát s upoutávkou na nový seriál naleznete na naší FB stránce ->TV DISNEY BLOG MEDIA<-

Měl by být remake Kouzelníků z Waverly se Selenou Gomez?

30. srpna 2012 v 13:53 | TV Disney |  Disney Channel

My milujeme Disney Channel seriál "Kouzelníci z Waverly" a my si ho nenecháme ujít jen tak! Nedávno byl na Twitteru trend "Alex Russ" - což je postava, kterou v seriálu ztvárnila právě Selena Gomez.

Každý twet o Alex Russo říkal, že ji všichni milujeme její charakter a přáli bychom si, aby se seriál vrátil zpět na obrazovky. I když víme, že Selena Gomez právě nemá zájem se vrátit zpět na Disney Channel, ale nemůžeme jí to mít zazlé, protože připravuje řadu nových filmů, tak jako svou vůni, svou vlastní řadu oblečení, své laky na nehty, hudbu a pomoci lide, kteří to potřebují. To všechno však v budoucnu!

Myslíme si, že by bylo úžasné, kdyby se Selena Gomez vrátila jako dospělá na Disney Channel a pracovat na remaku seriálu "Kouzelníci z Waverly." Čtěte dál. Kdyby se Selena vrátila v remaku, mohla by třeba hrát mámu, tak jako ji naposledy hrála Marie Canals-Barrera. Pak by mohlo být zcela nové obsazení mladých kouzelníků se strýcema Davidem Henriem a Jakem T. Austinem.

Chtěli by jste vidětm, tak za 10 let remake Kouzelníků? Napište nám Váš názor do komentářů!

Miley Cyrus v seriálu "Dva a půl chlapa" máme podrobnosti!

29. srpna 2012 v 17:23 | TV Disney |  Celebrity
Před pár týdny se o tom jen šuškalo, teď už je to natvrdo. Miley Cyrus si zahraje v seriálu Dva a půl chlapa. Představí se ve dvou dílech.

Účinkování Miley Cyrus v seriálu Dva a půl chlapa potvrdila americká stanice CBS. A přidala i bližší informace. Miley si zahraje Missi, rodinnou přítelkyni Waldena Schmidta, kterého hraje Ashton Cutcher. Objektem jejího zájmu bude mladý Jake Harper alias Angus T. Jones. Jak jim to spolu bude slušet a kam až zajdou? To se teprve uvidí.

PARADOX

Miley Cyrus nedávno na Twitteru pochválil účes Charlie Sheen. Proč je to paradoxní? Právě on hrál hlavní roli v Dva a půl chlapa. Určitě si vzpomínáte na neodolatelného sarkastického sukničkáře Charlieho Harpera… Jenže v deváté sérii ho nahradil už zmíněný Walden Schmidt v podání Ashtona Cutchera.


Na parket!: Vánoční epizoda!

28. srpna 2012 v 23:09 | TV Disney |  Celebrity

Bella Thorne právě dotočila nebo točí speciální epizodu a to na Vánoce, tak že vánoční epizodu. Sama o tom informovala své fanoušky na svém twitteru. Zde je to co Bella napsala:

"Vánoce v létě."

Kdy si myslíte, že Disney Channel v USA uvede třetí sérii serilu "Na Parket!" ? Dejte nám vědět do komentářů!

Premiéra - Říjen 2012

27. srpna 2012 v 20:00 | TV Disney |  Program

Dnes vyšel program na říjen. A co nás čeká? Čeká nás toho poměrně dost! Začne druhá série seriálu Farma R.A.K. i se speciálem MutANT Farm, zažijeme premiéru druhé série upírského seriálu Moje chůva upírka. Do programu se vrací i animovaný seriál Rybičky s novými epizodami. Nové epizody dostal i Dokonalý Spider-Man, Nakopni to!, Královská dvojčata a i Na parket!. V říjnu nás čeká i nový film a to Dívka vs. Monstrum, kde zazáří hvězda seriálu Nakopni to!. Dokonce bude premiéra stejný měsíc, co v Americe. Možná, že i dřív, zatím se premiéra v USA nezná.

Jessie - 1x
Sladký život na moři - 0x
Farma R.A.K. - 3x
Nakopni to! - 1x
Na Parket! - 1x
Královská dvojčata - 0x
Hodně štěstí, Charlie - 0x
Dokonalý Spiderman - 3x
Městečko záhad - 0x
Moje chůva upírka - 4x
Dívka vs. monstrum

P.S.: Na některých dalších stránkách o Disney objevíte i informace o třetí série Sladkého života, ale chci vás upozornut, že třetí série v říjnu nezačne, jelikož není ještě ani nadabovaná. Děkuji.

Moje chůva upírka už od října!

27. srpna 2012 v 11:55 | TV Disney |  Disney Channel

Druhá série "Moje chůva upíra" začíná na českém Disney Channelu již 6. října 2012 ve 14:30.

Program epizod pro měsíc říjen:
SO 06.10. 14:30 2x01 Welcome Back Dusker
SO 13.10. 09:30 2x02 Say You'll Be Maztak
SO 20.10. 09:00 2x03 Fanged and Furious
SO 27.10. 09:30 2x04 Flushed

V sezóně se Sarah snaží naučit pravidla Whitechapel's Vampire Council, zatímco Ethan odmítá vzdát se svých snů stát se upírem a tak pozve Sarah na rande. Ethan a jeho přátelé brzy zjistí, že mají nového tajemného protivníka a jsou odhodláni vymýtit všechno nadpřirozené v soutěži Whitechapel.

Americkou ukázka máte zde taky.

Bude Allisyn Ashley Arm hostem v seriálu "Jessie", nebo ne?

25. srpna 2012 v 21:04 | TV Disney |  Celebrity

Herečka ze seriálu "Sonny ve velkém světě" a " Náhody!" byla včera na natáčení nového hitu Disney Channelu "Jessie", a to v nás vyplodilo otázky, jestli nebude Allisyn jako hostující hvězda s nějaké epizodě druhé série! Zde je to co, Allisyn napsala na twitter společně s fotkou:

"Na natáčení #JESSIE s rozkošným @jjtotah!"

Myslíte si, že bude Allisyn Ashley Arm hostující hvězdou v seriálu Jessie? Napište nám do komentářů zda bude a jestli by jste ji tam chtěli.

Farma R.A.K. - Epizody v ČJ

24. srpna 2012 v 10:40 | TV Disney

Série 1: 2011/12Série 2: 2012/13
1x01 - Vítej na farmě
1x02 - Zájmové kroužky
1x03 - Skříňka duchů
1x04 - Jako na jehlách
1x05 - Studentská rada
1x06 - Vztahy na dRAKa
1x07 - Falešný R.A.K.
1x08 - Nový R.A.K.
1x09 - BystrozRAK
1x10 - ManažeRAK
1x11 - Gibsnova horečka
1x12 - Zánkův nový majstrštyk
1x13 - ProfesoRAK
1x14 - Farma Mutant
1x15 - Sušenky štěstí
1x16 - Ztráta paměti
1x17 - Račí párty
1x18 - Farma R.A.K. má talent, Část 1
1x19 - Farma R.A.K. má talent, Část 2
1x20 - Veselé Vánoce
1x21 - Muzikál
1x22 - Koncert
1x23 - Vypráskaný večer
1x24 - Nápad za všechny peníze
1x25 - Baletka
1x26 - Zločin na farmě
2x01 - Kreativní konzultantka
2x02 - MiniRAK
2x03 - Výplod fantazie
2x04 - Modelka
2x05 - RAKternet
2x06 - Ze života RAKů
2x07 - Račí olympiáda
2x08 - Zábavný park
2x09 - Pocta přátelství
2x10 - Vězení R.A.K.
2x11 - Inteligentka
2x12 - R.A.K. mých snů
2x13 - Farma Mutant 2
2x14 - Detektiv Darryl
2x15 -
2x16 - Životní šance, Část 1
2x17 - Životní šance, Část 2
2x18 -
2x19 - Vzory RAKůSérie 3:
Připravuje se. Premiéra 31. května 2013 v USA.

Premiéra Shake It Up: Made in Japan již zítra!

22. srpna 2012 v 19:58 | TV Disney |  Blog

JIŽ ZÍTRA NÁS ČEKÁ PREMIÉRA SPECIÁLU SERIÁLU SHAKE IT UP "MADE IN JAPAN" BUDE MÍT PREMIÉRU V PŮVODNÍM ZNĚNÍM! PO PREMIÉŘE BUDE ODVYSÍLÁNA EPIZODA SERIÁLU "MĚSTĚČKO ZÁHAD" S ČESKÝMI TITULKY!

REPRIZA PROBĚHNE:

23. SRPNA 2012 VE 20:50 HODIN

>>PREMIÉRU SLEDUJTE ZDE<<


TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU A SLEDOVÁNÍ NAŠÍ REPRÍZY!

Let's go! (Jason Earles) - 1x04 - Jsem v ŘÍMĚ!

22. srpna 2012 v 19:50 | TV Disney |  Let's Go! - Jason Earles - První série

Tak jak už je zvykem máme tu další epizodu našeho webového seriál "Let's Go with Jason Earles", a jak je ještě větším zvykem se zpožděním. :-) Jo, život je holt krutej :-).

V dnešní epizodě jsme se s Jasonem dostali do další destinace. Ano, do Říma v Itálii.Během své cesty Jason potkal mnoho svých fanoušků.Po cestě si také vychutnává spoustu italského jídla.Vše dovršil kávou :-)Také v Římě jsou památky a jelikož jsem tam byl, tak na každém kroku něco, proto zde máte fotky co Jason zveřejnil.

Po cestě Římem se objevil i Mickey Mouse!A pokračujeme památky...

Jedno krásné místo v budově (myslím, že je to památná hala) s dírou na stropě.

Ten, kdo by chtěl vidět budoucí dům Jasona. Tak tady máte, jak bude vypadat vchod.Další epizoda již příště!