Září 2012

Tiffany Thornton nám ukázala svého syna

30. září 2012 v 21:06 | TV Disney Blog Media |  Celebrity
Fanoušci Tiffany Thornton budou velmi rádi, když jim exluzivně přinášíme fotky jejího syna. K fotkám Tiffany připsala, že se nemůže nabažit roztomilého úsměvu jejího syna. Jak vypadá malý KJ?
David Henrie: "V Kouzelnících nebudu!"

30. září 2012 v 14:07 | TV Disney Blog Media |  Návrat Kouzelníků

Během týdne se objevila informace, že na jaře roku 2013 se objeví speciál s Kouzelníky z Waverly, což je dobrá zpráva, ale jak je zvykem s dobrou zprávou přichází i jedna špatná, tak i v této situaci se jedna špatná objevila. Ve speciálu Kouzelníků se neobjeví jedna z hlavních postav, jak už je možné přečíst si to v nadpisu článku, jedná se o herce Davida Henrieho, který v seriálu zazářil jako Justin Russo. David se bohužel nemůže zúčastnit natáčení speciál, protože v době, kdy se bude speciál natáčet, bude zrovna točit svůj nový film, a tak by bylo těžké překopávat celý jeho plán. Tak se radši role ve speciálu vzdal.

Co na to říkáte vy? Vadívám, že se ve speciálu neobjeví Justin nebo ne?

Kouzelníci z Waverly: Návrat domu!

28. září 2012 v 13:18 | TV Disney Blog Media |  Návrat Kouzelníků

KOPÍROVÁNÍ JE PŘÍSNĚ ZAKÁZANO! NÁŠ BLOG O TOM INFORMUJE JAKO PRVNÍ V ČESKÉ REPUBLICE!

Dámi a pánové, nejoblíbenější série Kouzelníci z Waverly se vrací zpátky na televizní obrazovky! Dnes to potvrdila dětská televize Disney Channel vydáním své tiskové zprávy na svém webu. A kdy, a jak bude mít premiéru nová velká kouzelnická událost, která se v Los Angeles natáčet již příští měsíc? Nejspíše se bude jednat o druhý díl filmu, ale stále se nevím. Bohužel by se v něm neměl objevit David Henrie.

Jedna z nejmilovanějších Disneyovský star -- Selena Gomez -- a jeden z neoblíbenějších televizních seriálů vůbec ověnčeným ceny Emmy a BAFTA "Kouzelníci z Waverly", jsou připraveny se vrátit do vzrušující nové televizní události, která se začne vyrábět příští měsíc v Los Angles. Slečna Gomezová, herečka a platinová zpěvačka, bude excutive-produce a ostatní herci Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise a Greg Sulkin, kteří si zopakujou své populární role. Hodinová televizní událost je naplánována nasadit do vysílání na jaře roku 2013.

Selena Gomez bude dnes hostem na Radiu Disney.

Dějová linka zavede rodinu Russoových a jejich přátelé do Toskánska v Itálii, kde potkají své dlouho ztracené příbuzné... ale, když se Alex (Gomez) snaží dokázat, že je víc než zdánlivě bezstarostá mladá kouzelnice, bezdečně vyvolá kouzlo, které vytvoří DOBROU ALEX a ZLOU ALEX, když zlou Alex zaujmou mladí kouzelníci, chce ovládnout celý svět a dobrá Alex musí najít způsob, jak zachránit své přítelé a lidstvo, což vede k monumentální bitvě mezi dvěmi verzemi sebe - a to vše na věži Pise.

Gary Marsh, prezident a šéf kreativní kanceláře, Disney Channel Worldwide, řekl: "S fenomenální sledovaností "Kouzelnického" finále na začítku tohoto roku, bylo jasné, že fanoušci nebyli připraveni se rozloučit se Selenou nebo se zbytkem obsazení Kouzelníků. A tak jsme nadšení, že obsazení souhlasilo se sejít se svými fanoušky v jednom velkým posledním dobrodružství!"

Gomezový průlomový seriál "Kouzelníci z Waverly" je jedním z nejúspěšnějších seriálů Disney Channel vůbec. Měl premiéru v roce 2007 a stal jsem řidičem sledovanosti po celém světě, v prvním čtvrtletí 2012, ho po celém světě sledovano přinejmenším 175 milionů lidí ve 163 zemích a 32 jazycích. To inspirovalo "Kouzelníci z Waverly: Film," který při jeho premiéře sledovalo 13,5 milionů diváků a byl hodnocen jako #1 kabelových filmů v roce 2009 a #2 kabelový film všech dob (po "Muzikálu ze střední 2"). Finále "Kouzelníků z Waverly" v lednu 2012 bylo seriálovou #1 se sledovanosti kolem 11,3 milionů.

Televizní film vyhrál v roce 2009 cenu Emmy za nejlepší dětský program a seriál vyhrál ve stené kategorii v roce 2012 a 2010 a dostal nominaci i v roce 2011. Byl pochválen i za latinské zpracování nominacemi na ceny Alma, Imagen a NAACP Image.

Na Hollywood Records má Selena Gomez vydané tři zlatě certifikované alba, kde má singl, který dostal dvojtou platinu, několik zlatých a platinových písní a singly v TOP 40 hitech. Byla oceněna cenami Teen Choice, Alma, Imagen a Kid's Choice Awards a je mocnou na sociálních sítích, kde má přes 33 milionů like na Facebooku a přes 12 milionů následovníků na twitteru.

Televizní speciál napsal Vince Cheung a Ben Montanio ("Kouzelníci z Waverly") a Dan Berendsen (ABC Family seriál "Baby Daddy"). Selena Gomez, Vince Cheung, Ben Montanio, Dan Cross a David Hoge jsou excutive producenti. Režie se ujmul Victor Gonzalez ("Kouzelníci z Waverly"). "Kouzelníci z Waverly" vytvořil Todd J. Greenwald ("Hannah Montana") a produkovala ho společnost It's a Laugh Productions pro Disney Channel.

Halloween v USA

27. září 2012 v 18:49 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Blíží se měsíc Halloweenu a to říjen. A co čeká USA na Halloweena letos? I letos si pro ně Disney Channel připravil sérii halloweenských speciálu od různých seriálů jako je Jessie, Farma R.A.K., Austin & Ally, Na parket!, Rybičky nebo třeba Phineas a Ferb. Novinkou se stává v říjnu nový film Dívka vs. Monstrum a nový seriál Dog with a Blog. A jako loni další řada Make Your Mark: Dace Off! Co všechno halloweenského příjde a jak budou epizody vypadat se dozvíš právě tady!

(Upoutávka na celý blog s názvem "Monstober")

(Více o epizodách s ukázky v celém článku)

REPORTÁŽ: Co ještě letos začíná a končí?

22. září 2012 v 16:17 | TV Disney |  Disney Channel

Konečně vám zodpovíme očekávanou odpověď na otázku, co nového nás čeká na Disney Channel. Rozdělím vám to do dvou částí a to USA a ČR. Jako první asi začnu o části, kde probereme naše daleké sousedy a to USA. Začneme tedy.

DOG WITH A BLOG - 12. ŘÍJNA 2012 - USA

Jako první novinka se nám v USA představí zcela nový seriál 12. října hned po premiéře nového filmu "Dívka vs. Monstrum." Seriál je o: Tyler je populární, charismatický a vypadá, že kráda je jediný co má, a Avery je chytrá, sociálně odpovědná a pohrdá lidmi jako je Tyler. Nicméně, největší věc se stane, když do nově vzniklé rodiny přichází pes Stan - který mluví a bloguje. Je chytrý trochu raubíř a milovník své nové rodiny, která musí držet v tajnosti jeho úžasné schopnosti. Stan s psího hnedista, ať už je doma, na zahradě nebo na svém blogu, pomáhá se dětem orientovat, jak svým novým sourozeneckým situacím, a na konec se stane poute rodinného štěstí (Tyler, Avery, sestřička Chloe, máma, táta a Stan). I když mluví a dělá "lidské" věci, je to stále normální čistý pes. Pronásleduje jeho ocas, štěká na pošťáka, horlivě se blíží k pudlům a není tak divoký na kočky. Hrají: G. Hannelius ("Bratr Rádce", "Hodně štěstí, Charlie"), Blake Michael ("Lemonade Mouth"), Francesca Capaldi ("Farma R.A.K."), Beth Littleford ("Jsem v kapele", "Bláznivá, zatracená láska", "The Daily Show with Jon Steward"), Regan Burns ("Kouzelníci z Waverly") a Stephen Full ("Jsem v kapele") jako hlas Stana. Kuma (Stan) je Husky/Zlatý Retrívr/Border Collie mix, který byl zachráněn z útulku. Je vycvičen Guinem Dillem a Stevem Solomonem ze společnosti Good Dog Animals, zvířecí společností s více než 40-ti letou zkušeností kombinovaných ve filmech a televizním průmyslu.

SHAKE IT UP - 14. ŘÍJNA 2012 - USA


Další plánovanou novinku je premiéra již třetí série seriálu "Shake It Up." Ve třetí sérii již neuvidím v hlavních rolích Kentona Dutyho, ale v pár epizodách ho uvidíme nebojte. Další novinkou, kterou již víme, že bude další hodinový speciál o L.A., že by se konečně dostaly děvčata do Los Angles?

JESSIE - 5. ŘÍJNA 2012 - USA


Premiéru bude mít i seriál JESSIE, který přichází již s druhou sérii, která začne speciální halloweenskou show! Samozdřejmě dále Disney připravuje film na motivy seriálu Jessie a bude crossover epizoda se seriálu Austin & Ally!

AUSTIN & ALLY - 7. ŘÍJNA 2012 - USA


S novou sérii přichází i seriál Austin & Ally, který po devatenácti epizodách připravil i jednu tématickou halloweenskou a dočkáme se ji už v říjnu na Disney Channel, ale bohužel v USA. Kdy dorazí Austin & Ally do Česka se stále neví, ale možný je měsíc listopad/prosinec nebo příští rok JARO - LÉTO.

MY BABYSITTER'S A VAMPIRE - 5. ŘÍJNA 2012 - USA


Finále druhé série proběhne v USA 5. října 2012!

GIRL VS. MONSTER - 12. ŘÍJNA 2012 - USA

Zcela nový Disney film s hvězdou seriálu "Nakopni to!" Olivií Holt bude mít v USA premiéru společně s novým seriálem Dog with a Blog.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MOJE CHŮVA UPÍRKA - 6. ŘÍJNA 2012 - ČR


Druhá série seriálu Moje chůva upírka sleduje Sarah přizpůsobující se životu čistokrevné upírky a učící se pravidlům upírské rady, zatímco Ethan (Matthew Knight) se nechce vzdát svého snu upírství léčit a konečně pozve Sarah na rande.Ethan a jeho kamarád brzy zjistí, že mají nového tajemného protivníka, který je odhodlaný vyhladit všechny nadpřirozené protivníky v upírské radě. A nezáleží na tom, jaká stvoření s nadpřirozenými schopnostmi se na celém světě pohybují, nejstrašidelnější místo ze všech zůstává stejné - Střední škola!

FARMA R.A.K. - 13. ŘÍJNA 2012 - ČR


Mnoha talenty obdařená mladá herečka a zpěvačka China Anne McClain opět účinkuje v úplně nové řadě seriálu Farmu R.A.K. I v této sérii super talentovaní studenti navštěvují speciální středoškolský program Rychlých akčních koumáků, v rámci kterého nastoupili na střední školu o několik let dříve.Rychlí akční koumáci zažijí v nové sérii spoustu nových dobrodružství, zábavy a potkají nové potencionální studenty včetně nejmenšího z nich, mimina jménem Sebastian.

JSEM V KAPELE - 13. ŘÍJNA 2012 - ČR


Velké finále seriálu Jsem v Kapele s finálovou epizodou "Dobyvatelé ztraceného táty."

MĚSTEČKO ZÁHAD - 20. ŘÍJNA 2012 - ČR


Zbrusu nový animovaný seriál Městečko záhad, bude mít premiéru již 20. října 2012. Ukázky ze seriálu jste mohli vidět už 15. září během Tajemného víkendu.

DÍVKA VS. MONSTRUM - 27. ŘÍJNA 2012 - ČR

Talentovaná mladá herečka Olivia Holt, divákům známá jako Kim ze seriálu Nakopni to!, se představila v úplně novém původním filmu Disney Channelu, stvořeném pro Halloween.Olivia ve filmu ztvárnila Skylar, dívku, která na Halloween zjistí, že se narodila jako již pátá generace lovců příšer. Když omylem vypustí příšery z uzavřené komory, musí je opět pochytat, a to dřív než se pomstí na jejích rodičích.

Disney Channel slaví třetí rok!

19. září 2012 v 17:54 | TV Disney |  Disney Channel

Dnes v 6:00 hodin ráno to byly přesně tři roky od spuštění české mutace nejsledovanější dětské televizní stanice vůbec. Vysílání bylo zahájeno českou televizní premiérou filmu "Hledá se Nemo" a první diváky zabavili také "Americký Drak", nová "Hannah Montana", "Kim Possible", "H2O, stačí přidat vodu", "Program na ochranu princezen" a další oblíbené pořady z dílny Disney Channel.


Za celé své roky již v Česku představil mnoho seriálů jako je "Farma R.A.K.", "Jessie", "Královská dvojčata" nebo nové epizody našich oblíbených seriálů "Sladký život na moři" "Kouzelníci z Waverly" "Hannah Montana" "Jsem v kapele" nebo "Zeke & Luther" či "Sladký život Zacka & Codyho". Disney Channel přinesl i nové úžasné filmy jako jsou "Pako mých snů", "Ne/přátelé", "Vnitřní zář" a v říjnu uvede nový halloweenský film "Dívka vs. Monstrum".


Po třech letech se s námi i spoustu seriálů rozloučili ať už plánovaně nebo neplánovaně. Jako jeden z prvních seriálů skončil oblíbený seriál, hlavně děvčaty, "Hannah Montana", dalším velkým koncem byl kouzelnický seriál "Kouzelníci z Waverly", kde jsme se po čtyřech letech dozvěděli, že kouzelníkem rodiny Russoových se stala Alex Russo nebo-li Selena Gomez. A za nedlouho se k ukončeným seriálům přidá už i seriál "Jsem v kapele", kde Trip pozná nebo-li najde svého vlastního otce. Poslední epizoda seriálu bude mít premiéru již 13. října 2012. Ukončeny již byly i "Jonas L.A.", "Sonny ve velkém světě", nebo "H2O, stačí přidat vodu".


Disney Channel je stále za ty tři roky jeden z nejsledovanějších placených kanálů v Česku. Mimo jiné také Disney Channel vysílá už ve 169 zemí a ve 33 jazycích po celém světě. I tak, ale Disney Channel v ČR přerušil vysílání seriálů, které by jste již na Disney Channel neměli vidět, pouze v nějakém speciálním program nebo v pozdních hodinách. Jedná se o seriál Zeke & Luther, který skončili v ČR druhou série (na 69 % se seriál vrátí v třetí sérii), Sladký život Zacka & Codyho, která taktéž v ČR skončil druhou sérií (na 10 % se tento seriál vrátí v poslední sérii).

I přes to všechno máme Disney Channel rádi a přejememu hodně štěstí a věrných diváků a spoustu nových seriálů. Hlavně se těšíme až se jednou Disney Channel osamostatní a vznikne z něj pouze Disney Channel pro ČR, abychom si užili více dobrodružství a měli vlastní soutěže a reklamy. Také se těšíme na rozměry 16:9. Happy Birthday Disney Channel! Co přejete Disney Channel vy?

Jennifer Stone, Leigh-Allyn Baker, Maria Canals-Barrera And Bridgit Mendler At The Creative Arts Emmy Awards

17. září 2012 v 21:32 | TV Disney |  Celebrity

Fotografie 4 bývalých i součastných seriálových hereček z Disney Channel!


Kouzelníci z Waverly: Třetí Cena Emmy!

16. září 2012 v 15:38 | TV Disney |  Disney Channel

Včera proběhlo v Los Angeles vyhlášení část cen Emmy. Vyhlašovány byly všechny kategorie, kde měl nějakou nominaci i Disney Channel či Disney XD. Bohužel Disney XD ani Disney Channel neobhájili žádnou z vedlejších nominací, Disney Channel, ale dokázal obhájit jednu z hlavních kategorii, a to "Children's Program," kde se již po druhé stali vítězi "Kouzelníci z Waverly!" Kouzelníci tak mají již naúčtu třetí cenu Emmy. Kouzelníci ve své kategorii porazili Nickledoenské seriály jako jsou iCarly, Victorious a taky jeden Disneyovský seriál Hodně štěstí, Charlie. Ze všech těchto seriál byl letos oznámen konec, jen Charlie se vrací ve čtvrté sérii. Kouzelníci skončili letos v lednu, iCarly končí letos v listopadu a Victorious končí příští rok na jaře. My Kouzelníkům velmi gratulujeme a hlavně děkujeme, že nám od roku 2007 spříjemňovali život. Děkujeme! Jaké další nominace měla Disney Family se podívejte zde.

Selena Gomez o výhře napsala:
"Yay, gratuluji všem z Kouzelníků k naší třetí Emmy! Kéž bych mohla být teď s vámi! Ahhhh"

David Henrie o výhře napsal:
"Děkujeme za třetí cenu Emmy. Tak úžasný. Gratuluju všem scénáristům! Show pro mě byla skvělou zkušeností!"

Bohužel se na vyhlášení objevila jen Maria Canals-Barrera, Jennifer Stone a David DeLuise a taky producenti a Todd J. Greenwald. Z Hodně štěsí, Charlie byla spatřena těhotná Leigh-Allyn Baker. Nějaké fotografie naleznete v celém článku.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Kouzelníci z Waverly na JOJ plus

15. září 2012 v 18:54 | TV Disney |  Disney Channel

Milý fanoušci seriálu "Kouzelníci z Waverly" již od úterka vám nabídne slovenská televize JOJ slovenskou verzi Kouzelníku na svém kanále JOJ plus. Vysílání startuje již 18. září od 16:00, což bude také pravidelný čas pro odvysílání všech čtyř sérii (JOJ plus má právo kdykoliv svůj program změnit). Budou se vysílat každý den, krom soboty a neděle. V jednání o zařazení Kouzelníku jsou i české televize, ale o tom budeme informovat až později s více informaci. Jinak na JOJ plus již běží i reklama.

Těšíte se na Kouzeníky na slovenské televizi? Budete se dívat?

Celý den s Disney!

14. září 2012 v 22:29 | TV Disney |  Disney Channel

Již zítra nás od 9.30 čeká na Disney Channel výjmečný den, který bude probíhat ještě v neděli. A co nás čeká? Dočkáme se zcela nových epizod seriálu Jessie, Na parker! a Farma R.A.K. v neděli se pak můžete těšit i na Rybičky. Harmonogram epizod naleznete zde:

Sobota 15. září
9.00 - Farma R.A.K.
9.30 - Na parket!
10.00 - Jessie

Neděle 16. září
10.00 - Rybičky


Zítra by nás měla čekat i sneakpeaková epizoda nového seriálu Městečko záhad. Odvysílaná by měla být hned po premiérové epizodě Jessie. Jelikož o jeho nasazení nebylo v žádné ukázce na Disney Channel informována, neočekáváme premiéru. Tudíž by premiéra měla proběhnout až 20. října 2012. Tak že, kdy proběhne premiéra je ve hvězdách uvidíme zítra.


Další novinkou je vysílání Amerického X-Factoru na českých a slovenských televizích. Jelikož udělal tento krok již televize JOJ na Slovenku i s předchozím ročníkem rozhodla se nasadit i letošní ročky a to s naší Demi Lovato! Na slovenské televizi JOJ měl X-Factor premiéru již dnes, ale nesmutněte, protože na tuto strategii přistoupila i jedna z českých televizích a to FTV Prima, která nábídne od zítra Americký X-Factor na svém kanálu pro ženy Prim Love. X-Factor bude vysílán, jak s dabingem, tak i s titulky (na Slovensku pouze s titulky). Říkáte, že to nebudete stíhat, nebo že zrovna dávají něco jiného? Nevadí! FTV Prima nabídne i obsah na svém internetovém kanálu Prima Play, kde opět najdete obě verze vždy na dobu jednoho týdne po premiéře. Prima Love bude vysílat Americký X-Factor každou sobotu od 20.00!

Na co se ze zítřku těšíte nejvíc? Těšíte se na Demi v X-Factoru? Budete se koukat na Tajemný víkend a X-Factor? Dejte nám vědět do komentářů.

Kopírování výslovně zakázáno!