Listopad 2012

Hodně štěstí, Charlie - BAFTA Kids - Winner!

26. listopadu 2012 v 21:53 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Seriál Hodně štěstí, Charlie včera obhájil cenu v kategorii nejlepšího dětského seriál, kde se umístil na prvním místě. Na druhým místě se umístil také Disney seriál, tentokrát Jessie. Gratulujeme!

Vánoce na Disney Channel

25. listopadu 2012 v 15:37 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Blíží se nám Vánoce, a my jsme se rozhodli vám představit letošní vánoční program Disney Channel v USA i v ČR. V následujícím článku naleznete všechny novinky týkající se Vánoc na DC v USA a v ČR. V Americe je velmi nabití, u nás bohužel není o moc co stát, ale také se dá. Tak přistoupíme rovnou k Vánocům.

Art Attack - nový seriál pro Disney Junior

22. listopadu 2012 v 23:57 | TV Disney Blog Media |  Disney Junior

Od pondělí 10. prosince každý všední den vždy v 16:00

Připravte se, že letos v prosinci budou vaše ruce pěkně zalepené a zapatlané, protože na Disney Channel přichází úplně nový seriál ART ATTACK, který se bude vysílat od pondělí 10. prosince každý všední den vždy v 16:00. Popadni štětec a užij si odpoledne plné kreativních a bláznivých zážitků se stanicí Disney Channel a novými epizodami seriálu.

ART ATTACK je seriál určený dětem, který v nich podněcuje kreativitu a pomáhá překonávat bariéry typu "Já to nedokážu". Děti jsou vtaženy do prostředí plného obřích kyblíků s barvami a tužek. ART ATTACK je jednou velkou uměleckou show, plnou vizuálních zážitků. Pamatuj si: nemusíš být velkým umělcem, abys dokázal tvořit velké umění.

Nepropásni premiéru seriálu ART ATTACK od pondělí 10. prosince každý všední den vždy v 16:00.

(Pro zvětšení fotografie na ní klikněte.)

Městečko záhad: Soutěž o hodnotné ceny

19. listopadu 2012 v 23:33 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Český Disney Channel nám přináší zcela novou soutěž spojenou s premiérou nového animovaného seriál Městečko záhad. Úkolem je správně odpovědět na danou otázku a napsat vaší nejlepší záhadu, kterou jsme kdy zažili. Originalita se cení nejvíce. Soutěž končí již zítra v půl šesté, proto svou účast urychlete! Soutěže se mohou účastnit děti od 7 let do 17 let. Ceny, které můžete vyhrát jsou Microsoft Xbox 360 4GB + Kinect + hra Disneyland Adventures a balíček Městečka záhad, který obsahuje tašku přes rameno, kšiltovku a samolepku, což je cena pro výherce. Dalších deset dostane pouze balíček Městečka záhad.

Vědomostní otázka: Jak se jmenují hlavní hrdinové seriálu Městečko záhad? A) Phineas a Ferb B) Zack a Cody C) Dipper a Mabel
Anketní otázka: Jaká je největší záhada, kterou jste zažili?


Disney rozšiřuje...

19. listopadu 2012 v 23:16 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel a Disney XD rozšiřovali svých pět hraných seriálů. Disney Channel situační komedie Jessie dostala do druhé série dalších šest epizod, tudíž se celkový počet epizod v sérii zvyšuje na 28 epizod. Je to seriálová 1 mezi dětmi 2-11 let. Nový Disney Channel seriál Dog with a Blog, který měl 12. října 2012 premiéru dostal 1 epizodu, a tak se počet epizod v první sérii zvýšil na 22 epizod.

Disney XD a jeho nový seriál Crash & Bernstein, o kterém jsme moc neinformovali, skoro vůbec, obdržel pět epizod, a tak jeho první série dohromady sčítá 26 epizod. Další Disney XD seriál Lab Rats získat další 4 epizody, které se stále neví zda přibudou do první či do druhé série. Seriál se stal po sedmi měsících absolutní jedničkou. Dalším rozšířením je seriál Nakopni to!, který je již nám více známější, protože se momentálně u nás vysílá jeho první série. Disney XD rozhodl, že tento seriál rozšíří ještě pro třetí sérii.

Na parket! - Informace o třetí sérii

15. listopadu 2012 v 19:09 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel v Americe již 14. října nabídl novou sérii seriálu Na parket!. Co všechno se v nové sérii objeví? Jakou má sledovanost? Co se v ní děje? To se dozvíte v našem článku.

Kouzelnický speciál dotočen!

11. listopadu 2012 v 15:00 | TV Disney Blog Media |  Návrat Kouzelníků

Kouzelnická speciální událost, která se začala točit 22. října 2012 došla do konce. Natáčení skončilo 9. listopadu 2012. Maria Canals-Barrera, která hraje Theresu Russo tweetla o konci natáčení:

"S mou krásnou, talentovanou a silnou @SelenaGomez na posledním natáčecím dni. #WizardsReunionSpecial"

Navíc nám ještě poslal dvě zákulisní vide z natáčení Kouzelníků, z nichž jedno obsahuje návštěvu Davida Henriho, který se však ve speciálu bohužel neobjeví. S videi Canals-Barrera tweetla:

"První video ze zákulisí #Wizards http://say.ly/yPK4yqv"

"Druhé video ze zákulisí #Wizards http://say.ly/CfO4yqO"

Pozadu s fotkami nezůstali ani ostatní herci z Kouzelníků, další fotografii sdílel Jake T. Austin (představitel Maxe Russa, který získal rodinou restauraci a jako jediný přišel o svou kouzelnickou moc.) Jake T. twetnul:

"Tohle je oficiální konec. Poslední momenty na place s mojí televizní rodinou za poslední 4 a půl roku. #neskutečný #WizardsReunion přichází..."

Selena Gomez se také ke konci natáčení vyjádřila, však poměrně málo než její kolegové.

"A je dotočeno..."

Premiéra Kouzelnického speciál s názvem "Wizards Return: Alex vs. Alex" bude mít v USA premiéru na jaře roku 2013. U nás v Česku s ním počítáme kolem léta a podzimu, možné je že Disney Channel překvapý a bude dřív. Uvidíme. Všechny zveřejněné fotografie z natáčení můžete naleznout na naší FB stránce zde!

Jak se těšíte na speciál vy? Bude vám David Henrie ve speciálu chybět? Myslíte si, že se ve speciálu objeví, alespoň jeho starší záběr z bývalých epizod?

Ty jsi šéf! - Je rozhodnuto!

11. listopadu 2012 v 14:37 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Od 2. až do 8. listopadu 2012 jste mohli hlasovat pro seriál, který chcete, aby se vysílál ve 14:30 na Disney Channel. Který seriál vyhrál se dozvíte již zítra, protože proběhne první kolo. Tak nezapomeňte sledovat televizi ve 14:30!


Představení seriálů - Na parket!

8. listopadu 2012 v 23:14 | TV Disney Blog Media |  Představení seriálů

POKRAČUJEME DALŠÍM SERIÁLEM!

O čem seriál je: Dvě třináctileté nejlepší kamarádky CeCe Jonesová a Raquel "Rocky" Blueová sní od nejútlejšího věku o kariéře profesionálních tanečnic. Nakonec se svému snu přiblíží, když získají angažmá jako doprovodné tanečnice v televizní show Na parket, Chicago!. CeCe a Rocky dělají všechno pro to, aby prorazily. Prožívají celou řadu dobrodružství, přičemž je jejich přátelství nejednou podrobeno zkoušce.

Postavy

CeCe Jones (Bella Thorne): Cece je temperamentní a nezávislá dívka. Ráda se výstředně obléká. Je paličatá, soutěživá, konfliktní a nemá příliš úctu k autoritám. Je rozený vůdce, ale někdy pochybuje o své inteligenci. Tancuje odmalička a sní o profesionální dráze.

Rocky Blue (Zendaya): Rocky je odjakživa nejlepší kamarádka Cece. Je chytrá, veselá, citlivá a se srdcem na dlani. Je přemýšlivá a ve škole má samé jedničky, zatímco Cece se musí spokojit s trojkami. Rocky je houževnatá, velmi ctižádostivá a možná až příliš ji zajímají kluci.

Ty Blue (Roshon Fegan): Ty, starší brácha Rocky, je stylový, sarkastický pohodář. (Fakt.) Jeho taneční pohyby jsou velmi ladné. Ještě lépe mu to však jde se ženami… nebo by si to tak alespoň přál.

Deuce Martinez (Adam Irigoyen): Deuce je pohodář s přehledem a životními zkušenostmi. Kamarádí s Rocky a CeCe. Rád působí dojmem, že všemu rozumí. Má konexe a ví, co a jak. Potřebujete-li sehnat lístky na koncert, víte, kam se obrátit. Ale od něj je nedostatenete, chápete?

Flynn Jones (Davis Cleveland): Mladší bráška CeCe, Flynn, vypadá roztomile, ale na svůj věk je také velmi bystrý. Dobře ví, jak využít situace. Má rád slaninu, videohry a škádlení své sestry.

Gunther & Tinka Hessenheffer (Kenton Duty & Caroline Sunshine): Gunther a Tinka Hessenhefferovi jsou nerozlučná dvojčata ze země s nevyslovitelným jménem. Hovoří se silným přízvukem a libují si v blýskavém oblečení, takže si je určitě jen tak s někým nespletete. Jsou věčnými rivaly Rocky a CeCe v pořadu Na parket, Chicago! i ve škole.

Mezinárodní loga seriálu:

Královská dvojčata končí!

6. listopadu 2012 v 14:00 | TV Disney Blog Media |  Disney XD

DNES PŘERUŠENÍ NAŠEHO PROJEKTU S VELMI DŮLEŽITOU A SMUTNOU ZPRÁVOU!

Rozhodli jsme se dnes přetušit nás projekt o představování vybraných seriálů, protože přišla nečekaná zpráva od jednoho z hlavních postav seriálu Královská dvojčata! Seriál končí!

Disney XD se rozhodl seriál ukončit kvůli sníženému ohlasu fanoušků, které seriál ztratil díky odvolání Mitchela Mussa zae seriálu, kvůli jízdě pod vlivem alkoholu. Mitchel byl součástí seriálu v prvním a druhém období, poté ho vystřídal Adam Hicks ze seriál Zeke & Luther. Fanoušci si však myslí, že vyhození Mitchela ze seriál kvůli jízdě pod vlivem alkoholu byla chyba, a nechápou, proč kvůli tomu, že kdyby Mitchel pod vlivem někoho srazil nebo zabil, pak by to pochopilim, ale tohle nechápou.

Ať je to tak, nebo tak, Dvojčata končí! Booomer!

Jste naštvaný, že seriál končí? Zde je, to co Adam tweetnul:
"Co se děje? XD řekl, že Královský dvojčata se nevrátí ve čtvrté sérii? Já v to tak doufal a věřil. Uvidíme na jiných stránkách. A+ X"

Představení seriálů pokračuje zítra již normálně ;-)