Prosinec 2012

Program - Leden 2013

31. prosince 2012 v 23:16 | TV Disney Blog Media |  Program

Co nás čeká v prvním měsíci nového roku 2013? No, je toho hodně. Odstartuje třetí série seriálu Hodně štěstí, Charlie. Dočkáme se speciálního víkendu v přírodě se všemi oblíbenými seriály. Také nám skončí druhá série seriálu Na parket!, završí to premiérou speciálu "Shake It Up: Made in Japan." No, teď už pojďme na seznam premiér.

Jessie - 2x
Sladký život na moři - 3x
Farma R.A.K. - 2x
Nakopni to! - 1x
Na Parket! - 2x
Královská dvojčata - 1x
Hodně štěstí, Charlie - 4x
Dokonalý Spiderman - 0x
Městečko záhad - 0x
Rybičky - 2x

Silvestr 2012

31. prosince 2012 v 15:17 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Máme to tu poslední den v roce 2012! Jak ho oslavíte je asi na vás, ale kdyby někdo nevěděl, jak. Disney Channel si pro vás připravil zcela nabitý program svými nejlepšími pořady. Hlavně tedy Vílím dobrodružství, ale najdete tam i všechny ostatní skvělé seriály, protože až do půl jedné do rána vám Disney nabídne to nejlepší z jeho nabídka.


Poslední šance rozhodnout!

31. prosince 2012 v 13:35 | TV Disney Blog Media |  Fa-la-la-lidays 2012

Pojďme hlasovat v posledních hodinách. Ano, naposled. Dnes zveřejňuji naposled hlasovací formulář, protože v roce 2013 se dozvíme výsledky. Hlasování končí dnes ve 00:00! Tak nezapomeň ještě hlasovat a rozhodnout o BEST OF THE YEAR 2012!

HLASUJTE ZDE!


Hodně štěstí, Charlie - Třetí série (Opening Theme with Toby)

30. prosince 2012 v 2:35 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Jak vypadá nová znělka pro seriál Hodně štěstí, Charlie, když se jim teď narodit Toby? No, pojďme se podívat.


Jak se vám líbí? Těšíte se na leden, kdy třetí série odstartuje u nás?

Žaloba skoro po roce vyřešena

28. prosince 2012 v 16:32 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

V lednu letošního roku jsme vás informovali o ženě jménem Kellie Rodriguez, která zažalovala společnost Disney a pracovníka této společnosti Rona Pearsona, který ji naplácat před lidmi. VÍCE ZDE

Slíbili jsme vám, že vás budeme informovat až budeme vědět více. A to už víme. Tak že tady jsou. Disney tuto žalobu se ženou urovnal. Žena dostala 30 000 dolarů, když se to vyřeší mimo soudně. Všechno dopadlo v pořádku. Ron Pearson i na dále pracuje ve společnosti Disney.

Jaký máte na to názor vy?

JaNEWary 2013: Disney Channel USA

27. prosince 2012 v 17:40 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Americký Disney Channel zveřejnil svůj program pro svůj program "JaNEWary," který u nás my neočekávejme, i když bude letos i v Británii. U nás nikoli. Nám totiž budou vysílat speciální programy, které v USA a v UK běželi v létě, dobrý co? :-) To už je, ale jedno, protože se aspoň koukneme, co je v USA čeká.

V pátek 11. ledna se budou moc těšit celkem na čtyři nové premiéry. A to seriálu Farmy R.A.K., Jessie, Rybiček a Phinease a Ferba. Farma R.A.K.: Ředitelka Skidmorová odejde a Chynina babička Gladys se stává ředitelkou školy, když Chynu začne otravovat, snaží se Chyna Skidmorovou vrátit. Olivka mezitím paní Skidmorové říká, jaké jsou výhody, když je v důchodu. JESSIE: Jessie se obává toho, že ji Tony požádá o ruku, když ji pozve na večeři ke svým rodičům. V tom případě se Jessie rozhodne na večeři vzít i Zuri a jejího nové kamaráda Stuarta. Do velkého sporu se dostává Bertram/Emma a Luke/Ravi, když se hádají na, co se kdo bude koukat na TV. Phineas a Ferb: Phineas a Ferb postaví laserovou houpačku. Poté i promění Candy na mouchu. Rybičky: Milouš zašílí, když zjistí, že je ohrožena možnost stát se "Sladkovodním" úlovkem.

V neděli 13. ledna se představí další tři premiéry a to seriálu Dog with a Blog, Na parket! a Austin & Ally. Dog with a Blog: Ellen přinese nového rodinného mazlíčka - papouška. Tyler se snaží okouzlit novou dívku ve škole. Austin & Ally: Austin, Ally, Trish a Dez se těší na natáčení nového velkého hudebního videa, ale zjistí, že Austinovo milostnou přítelkyní ve videu má být Kira, holka s hrozným dechem. Musí skupina najít způsob, jak bez Kiry natočit video. Na parket: Rocky a CeCe jsou najati do Bobovy kebabárny, kde CeCe později ztratí práci po neshodách se šéfem Loganem. V epizodě se jako hostující hvězda objeví Leo Howard z Nakopni to! jako Logan.

Další pátek 18. ledna pokračuje zase premiéra tří nových epizod, opět seriálu Jessie, Phineas a Ferb a Rybičky. Jessie: Jessie nabízí dětem jít na Chrise Boshe z NBA All-Stars, který bude ve městě hrát hru s jedním z Lukových místních basketbalových týme v parku. Aby se Luke ujistil, že to vyhrajou, vezme Chrisovi jeho šťastné ponožky, který nenechal vyprat už od poslední hodiny plavání od deváté třídy. Phineas a Ferb: Candy pobízí Buforda, aby Phineas a Ferb postavili nějakou věc, aby je mohla nahlásit. Rybičky: Miloušovo babička je ve městě a Milouš ji podporuje v hře - Bingo.

V neděli 20. ledna přichází nová epizoda seriálu Hodně štěstí, Charlie. Finálová hodinová epizoda třetí série. Spencer dostane příležitost odejít na školu v Bostonu a Teddy ho přemlouvá, aby šel, aniž by si uvědomila, jak to bude těžké ve vztahu, když budou od sebe tak daleko. Amy začíná se svým maminkovským blogem a Bob omylem vpustí do domu termity.

Další týden v neděli 27. ledna ukončí JaNEWary s třema premiérama. A to seriálu Na parket!, Dog with a Blog a Austin & Ally. Dog with a Blog: /nezveřejněno/ Austin & Ally: Ally, Trish a Dez pomáhají rozmluvit Austinovi, jeho nabídku pozvat na radne dceru Jimmyho Starr Kiru. Na parket!: CeCe dostane hroznou právi v obchoďíku jako tancující reklama, ale je přesvědčena pracovat, aby dokázala Rocky a Loganovi, že ne vždycky všechno ukončí, než to začne. Také dívky dostanou nové zprávy o Shake It Up, Chicago!, kterému hrozí velké změny!
/nekopírovat/

Tak, jak se vám líbí nové epizody, které divácí uvidí v USA již v lednu? Těšíte se až budou epizody u nás, já teda na tu "Na parket"?

The Wizards Return - První ukázka

26. prosince 2012 v 21:15 | TV Disney Blog Media |  Návrat Kouzelníků

V roce 2013 se vrací populární seriál dětské stanice Disney Channel Kouzelníci z Waverly ve svém speciálu The Wizards Return: Alex vs. Alex. Objeví se zde celé obsazení seriálu krom Davida Henrieho, který se nemohl natáčení zúčastnit.

Selena Gomez si ve speciálu samozřejmě zahraje, ale nejen to. Gomez se zde stane i producentkou.

První upoutávku už je na internetu déle, ale já neměl čas ji zde zveřejnit. Tak tady je.

HLASUJME: Best of the Year 2012!

25. prosince 2012 v 22:00 | TV Disney Blog Media |  Fa-la-la-lidays 2012

Pojďme hlasovat v posledních třech kategoriích. Ano, posledních. Dnes zveřejňuji poslední tři kategorii, kvůli mé absenci, a jinak by se to 31. prosince nestihlo vyhlásit. Pro všechny platí jeden hlasovací formulář, kde naleznete i ostatní kategorie, aby to provás by snažší.

Nominace v kategorii Cartoon of the Year 2012

Nominace v kategorii Couple of the Year 2012

Nominace v kategorii Special Episode of the Year 2012

HLASUJTE ZDE!


Vyhodnocení soutěží

25. prosince 2012 v 1:56 | TV Disney Blog Media |  Fa-la-la-lidays 2012

A máme tu vyhodnocení našich dvou bleskovek. Výsledky jsou... no začnu raději takhle. Účast byla velmi hojná za co jsem rád a očekávám ji i připoslední bleskovce či soutěži, která bude tento týden, taková povánoční. Teď už však zpátky k vyhodnocení. Co týče první bleskovky tak ta dopadla dobře pouze pro jednoho z vás. Správně odpovědi totiž byly - Disney Channel, Selena Gomez, Vánoce, Na parket!, Rok 2011 - právě ten rok 2011 uhodla pouze jedna a její jméno je ElisQa, která tím to pádem vyhrála první bleskovku a vyhrává animaci, kterou nám poskytl Dominik Zoufalý. Prosím ElisQu aby nám do zpáv napsala svou e-mailovou adresu. Má však omezenou dobu a to do 28. prosince, po termínu výhra propadá. Děkujeme. Druhá bleskovka byla v hojné účasti, ale žádný výherce bohužel. Nikdo nedokázal uhodnout, které seriál neměli žádný vánoční speciál. Jedná se o seriály - Kouzelníci z Waverly, Dokonalý Spider-man, Moje chůva upírka - častou nesprávnou odpovědí byly ještě seriál Rybičky, ty však vánoční epizodu měli, bohužel. Zde nevyhrává nikdo.

Děkujeme za hojnou účast a těšíme se na další soutěž!

Veselé Vánoce!!

23. prosince 2012 v 22:16 | TV Disney Blog Media |  Fa-la-la-lidays 2012

Drazí návštěvníci blogu, musím se vá omluvit, ale nevim, kdy se tu objevím. Jsem totiž nemocen a jedeme k babičce, kde není internet, tudíž ani nemůžu být s vámi. Všem AFFs se omlouvá za mou nepřítomnost. A svým čtenářům také. Užijte si však letošní Vánoce naplno!

VESELÉ VÁNOCE PŘEJE TV DISNEY BLOG MEDIA!