Duben 2013
Hodně štěstí, Charlie představuje nové fotky i s Tobym!

27. dubna 2013 v 23:06 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel nedávno představil světu nové promo fotky ke čtvrté sérii seriálu Hodně štěstí, Charlie, kterou si americký divák může vychutnat již zítra. V nových fotografii, které naleznete na naší facebook stránce, se objevuje již malý Tobby, kterého ztvární herec Logan Moreau, pro kterého to bude vůbec první herecká role.

Fotografie se velmi povedli a jsou krásné. Připomínají rodinnou pohodu.

DALŠÍ FOTKY NALEZNETE ZDE


Spustili jsme novinku pro návštěvníky!

27. dubna 2013 v 16:01 | TV Disney Blog Media |  Blog

Už něco přes rok jsme tu pro vás a snažíme se vám náš blog stále jen zkrášlovat a usňadňovat váš přístup k němu. Nedávno jsme spustili novinku, co se týče televizního program premiér na Disney Channel. Dnes je nám radostí vám představit novinku měsíce duben! Připravili jsme pro vás stránku, kde budete mít přehled o tom, jaké nové epizody jsme právě přidali ke stažení. Nazýváme ji "Disney Epizody" a odkaz na ní naleznete v menu. Stránka obsahuje naposledy přidané epizody a poté odkazy na seriály, kde naleznete seznam epizod ke stažení.

Jak se vám nová věc na blogu líbí? Dejte nám vaše tipy! A také nám napište, co dál by jste chtěli zlepšít či co by jste chtěli nového!? Čekáme na vaše tipy!