Květen 2013

Video: Disney XD představuje léto 2013

29. května 2013 v 17:01 | TV Disney Blog Media |  Disney XD

Další Disney stanice představila své plány na letošní léto. Méně sledovaná televizní stanice Disney XD ukázala lidem, jaké léto jim naservíruje už od 17. června 2013. Těšit se fanoušci můžou na nové seriály, také nové seriály z produkce nedávno připojemé společnosti MARVEL a samozřejmě nové epizody svých oblíbených seriálů jako je například Lab Rats, Nakopni to! či Dokonalý Spider-Man.


Návrat Kouzelníků: Poslední rozloučení s WoWP

24. května 2013 v 21:15 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Návrat kouzelníků: Alex versus Alex již zítra!

Jsou zpět! "Kouzelní" kouzelníci se opět představí na stanici Disney Channel v tolik očekávané premiérové epizodě s názvem Návrat kouzelníků: Alex versus Alex, která se bude vysílat již zítra v 11:00.

V této speciální epizodě se diváci opět setkají s Alex Russo, která se snaží najít rovnováhu mezi svojí rolí kouzelníka rodiny Russoových a životem dospělé ženy. Když se snaží dokázat své rodině, že umí být zodpovědná a vyspělá, Alex použije kouzlo, které ji má zbavit špatných vlastností. Omylem ale vytvoří dobrou a zlou Alex. Zlá Alex se rozhodne, že ovládne svět svojí temnou magií, a tak se musí dobrá Alex v grandiózní bitvě mezi dobrem a zlem pokusit najít cestu, jak zachránit svoji rodinu, lidstvo i sama sebe.

Nepropásněte premiéru této kouzelnické epizody na Disney Channel v sobotu 25. května v 11:00.


Léto na Disney Channel USA!

20. května 2013 v 23:26 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel nedávno představil, co můžeme v USA od něho očekávat. Tak jako vždycky má Disney Channel svůj program nabitý plný novinek, které pro nás připravuje a vždycky bude. Jak už tomu bývá zvykem nechybí ani symbolická letní hudba s letním promem, kde si všechny Disney hvězdy hrají a užívají léta. My jsme pro vás připravili podrobný rozbor.

NOVÉ EPIZODY
Disney Channel v létě nezapomene odvysílat zbrusu nové epizody našich oblíbených seriál jako je Na parket!, Hodně štěstí, Charlie, Rybičky, Pes a jeho blog, Farma R.A.K., Phineas a Ferb, Austin & Ally, Městečko záhad nebo Jessie.

NOVÉ FILMY
Letošní léto americký Disney Channel odvysílá premiérově dva filmy a to novinku Teen Beach Movie a Judy Moody And The Not Bummer Summer.

SPECIÁLNÍ UDÁLOSTI
V této podkategorii letních překvapení Disney Channel najdeme i dlouho očekávanou událost, a to crossover epizodu animovaných seriálů (zcela poprvé!) Phineas a Ferb, kde se Phineas a Ferb ocitnou mezi Marvelskými postavami. Další speciální události budou krátké příběhy s naší asi nejznámější Disneyhovkou postavičkou Mickey Mousem s názvem Mickey Mouse. Poslední speciální událostí, která opět souvisí se seriálem Phineas a Ferb, tentokrát, ale opět muzikálního podání - Phineas a Ferb: Musical Cliptastic Countdown, kterou bude moderovat Kelly Osbourne.

Na promo se podívejte zde:

Na jakou z novinek se těšíte až ji odvysílá český Disney Channel?
Co si myslíte, že připraví na léto nás Disney Channel?
Dejte nám vědět vaše nápady do komentářů! Zajímají nás!
A brzy očekávejte informace, co plánujeme na letošní léto my!

Raini Rodriguez pomáhá scénáristům připravovat nové epizody pro třetí sérii Austin & Ally

19. května 2013 v 16:48 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Jak cool! Třetí série Austin & Ally se vsoučasné době připravuje - autoři připravují nové epizody seriálu. Ale nejsou jediný, kdo je připravuje. Pomáhá jim totiž i jedna z hlavních postav Raini Rodriguez. Přiložila také ruku k dílu. Sama nás o tom informovala na twitteru, kam zaslala i fotku.

"S nejlepšími scénáristy třetí série :) my jsme tady!"

Nemůžeme se dočkat až uvidíme nějakou epizodu, na které se Raini podílela.

Bude třetí série pro Farmu R.A.K. poslední?

19. května 2013 v 10:02 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Nedávno totiž byla třetí série dokončena, a tak všichni herci psali na twitter smutné zpávy o konci třetí série. Nás, ale zaujal tweet Stefanie Scottové alis Lexy Reedové, která ve svém tweetu naznačila, že je třetí série poslední.
Přeštěte si ho zde:

"Možná jsme měli v očích slzy, ale já jsem šťastná a vděčná za poslední tři roky. #thankful #tearsofjoy #bittersweet #itsawrap"

Tweet okamžitě mezi lidmi vyvolal otázky zsa Farma R.A.K. končí, a tak se k tomu Stefanie vyjádřila ještě jednou.

"Žádné obavy... nekončíme úplně."

Jaký názor na to máte?
Chtěli by jste aby už Farma R.A.K skončila a nebo ještě pokračovala čtvrtou sérií?

Disney začal točit druhou sérii "Pes a jeho blog"

15. května 2013 v 21:27 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Pro seriál Pes a jeho blog odstartovalo opět namáhavé období, ve kterém začne připravovat již druhou sérii seriálu. Dnes to oznámil na svém oficiálním twitteru jeden z herců Blake Michael, který v seriálu ztvárňuje roli Tylera.

"Sezona 2... Pes a jeho blog... První den zpátky na place! Je to sranda!"
a
"První den zpátky na place! Sezona dvě baby!

Ross Lynch podporuje Teen Beach Movie v Londýně.

12. května 2013 v 17:21 | TV Disney Blog Media |  Celebrity

Ross Lynch se nedávno objevil na území Velké Británii přesněji v Londýně, kde nafoti promoshoot pro jeho nový film Teen Beach Movie, který zároveň ve Velké Birátnii představoval. Dnes se můžete podívat na exkluzivní zákulisní snímky z focení a Lynchovo návštěvě Londýna.


A.N.T. Farm - Ukázka ze třetí série!

11. května 2013 v 17:55 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

A je to tady! Americký Disney Channel začal vysílat promo na třetí sérii Raků.

Všichni už víme, že se třetí série bude odehrávat v internátní škole jednoho bohatého podnikatele. To však není jediná změna. Další velkou změnou je přeobsazení herců zatím, co Aedin nebo-li Angus nově zapadá mezi hlavní postavy, tak Caffery nebo-li Cameron ze seriálu odešel podobně jako Gunther z Na parket.

Ale teď již pojďme na první ukázku. Jak se těšíte na třetí sérii?

Austin & Ally - Startuje už zítra!

10. května 2013 v 22:45 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Nový komediální seriál Austin & Ally, který v Americe odstartoval už v roce 2011 se konečně dostane
i na české obrazovky a představí se již zítra, a to rovnou dvojtou premiérou!

V komediálním seriálu se představí Austin Moon (ztvárnil jej Ross Lynch) extrovertní zpěvák a Ally Dawson (Laura Marano) plachá, ale brilantní hudební skladatelka. Když se Austinovi podaří nahrát jednu z Allyných písní, stane se nahrávka hudebním hitem. Dokáže Ally říci světu, že právě ona je autorkou oblíbené písně?

Tento skvělý hudební seriál bude mít na stanici Disney Channel premiéru 11. května v 10:30. Ve stejný čas se každou květnovou sobotu budou vysílat další premiérové epizody tohoto seriálu. Těšíte se na nový seriál? My ANO!


The Muppets - Dream House (Good Luck Charlie)

9. května 2013 v 19:12 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

V první epizodě nové série Hodně štěstí, Charlie se objevili i známé postavičky Mupeti, kteří si zazpívali s Teddy a Amy Ducanovými. Jak jejich zpěv dopadl? A jestli je písnička dobrá, zjistíte právě teď.


Tak jak se vám písnička líbí?