Červen 2013

První ukázka z nového seriálu "Liv a Maddie"

30. června 2013 v 21:04 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Nedávno americký Disney Channel představil zcela první náhled nového seriálu Liv a Maddie, kde zazáří nováček Dove Cameron, která hraje Liv i Maddie.

Speciální epizoda nového seriálu bude v USA odvysílána již 19. července hned po premiéře nového Disney filmu Film mých snů. Nová komedie, ve které hraje Dove Cameron jako 15-ti letá dvojčata Liv a Maddie Rooneyovy se představí později až na podzim.


BLOG: Jsme s vámi již dva roky...

30. června 2013 v 1:06 | TV Disney Blog Media |  Blog

A no je to tak. Jsme s vámi ve spojení již dva roky pomocí toho to blogu, který vznikl s chuti seznámit lidi s novinkami stanice Disney Channel, což si myslím, že se za ty dva roky daří celkem skvěle. Když jsem tento blog zakládal ani ve snu by mě nenapadlo, že budeme nejnavštěvovanějším blogem o Disney jako takovém. Návštěvnost je stále na vzestupu a já si nemam skoro na co stěžovat. I přesto je zde probém, který trápí snad všechny blogu - kometáře. Ano je to tak. Počty komentářů na blogách upadají a ani my tím nejsme vyjímkou. Chtěl bych vás tím to požádat o více komentářů, protože mě to potom pomáhá v psaní článků. Děkuji moc předem. Jsem rád, že i za ty dva roky stále můj blog navštěvujete. K příležitosti dvoum let na blogu neplánuji žádnou oslavu, jen k tomu to dni přidám neodbytnou věc a to službu AFFs, která se bohužel nedá už nijak zachránit. K tomu to dni tedy tuto službu ruším. Je mi však líto blogu bellathorne-official, ten si zde nechám, protože ten blog mam rád a rád a pravidelně ho navštěvuji. Mam také rád i své ostatní blogy, ale blog o belle je nám stále věrný a adminka nás stále navštěvuje.

No což je asi vše! Já vám z celého srdce děkuji, že můj blog o Disney Channel navštěvujete a doufám, že ho budete navštěvovat i nadále! Díky!

Nový film z produkce Disney: Film mých snů již v září!

27. června 2013 v 9:42 | TV Disney Blog Media |  Disney Movie

Nová film z Disneyho produkce, jehož český název je Film mých snů, se své premiéry na českém Disney Channel dočká již letošní září. Amerika s Anglií se však filmu dočkají už 19. července! Film je inspirován klasickým surfařskými filmy s Rossem Lynchem a novou vycházející hvězdou, kterou můžete znát již z nového seriál ABC Family The Fosters či její učinkování seriál Jessie, Maiou Mitchellovou v hlavní roli.

Maia Mitchell si zahraje surfařku McKenzie, a Ross Lynch ze seriálu Austin & Ally ztvární jejího přítele Bradyho. McKenzie se však stěhuje pryč, ale ještě předtím, než si společně s Bradym sjedou poslední vlnu, objeví se ve svém oblíbeném filmu West Side Story ze šedesátých let, kde mezi sebou zápasí cyklisté a surfaři.

Olivia Holt dostane svůj seriál na Disney Channel

26. června 2013 v 15:11 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel si neobjednal jen Girl Meets World, ale i nový serilá I Didn't Do It s krásnou mladou herečkou Olivii Holt, kterou můžete znám jako jednu z karatistů z Disney XD seriálu Nakopni to!, který letos v létě v Česku začne svou druhou sérii.

V seriálu si po boku zkušené herečky Olivii Holt zahraje zcela nový chlapes Austin North, který si zahraje Oliviino dvojče. Dvojčata Lindy (Holt) a Logan Watson (North) budou zažívat své příběhy v prvním roce na vysoké škole. Každá epizoda bude začínat s "Co se stalo?" situací, která bude vyrábět Lindynu a poté Loganovu herci příběhu. Typově a výrobou se to bude podobat známému animovanému seriál Co je Andy?

Výroba seriálu začne toto léto v Los Angeles a premiérově se objeví v roce 2014. Tím, že Olivia bude pracovat na novém seriálu je zde větší pravděpodobnost, že pro seriál Nakopni to! je třetí série poslední, tak jako to u seriálu od Disney XD bývá.

Myslíte, že to bude dobrý seriál? Skončí Nakopni to! nástupem Olive do nového seriálu?
Co myslíte? Napište nám váše názory do komentářů!


Na více fotografii se můžete podívat už teď na naší facebook stránce. ZDE

Oprava seznamů epizod

25. června 2013 v 17:07 | TV Disney Blog Media |  Blog

Opravili jsme pár stránek seriálů, aby jste mohli nalézt zrekostrované odkazy k epizodám ke stažení, a také jsme přidali zbrusu nové epizody u seriálů, které se stále na českém Disney Channel premiérově vysílají. Nasledně vám představujeme tabulku změn u seriálů, které jsme zkotrolovali.


Stránku s epizody ke stažení naleznete na stránce seriálu v rubrice Epizody a nebo v levém menu na blogu v sekci "Disney Epizody."

Disney Channel spustil výrobu seriál Girl Meets World

25. června 2013 v 13:25 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

-- Spin-off seriálu Boy Meets World dostal zelenou --

Třináct let potom, co ABC vysílala seriál Boy Meets World, oznámil Disney Channel oblednávku na jeho spin-off Girl Meets World. Společnost se zatím rozmýšlí na počet objednaných epizod, ale letos v létě začne jejich výroba a v roce 2014 se nám poprvé ukáže v televizi.

Více informací o seriálu čekejte přes léto na našem blogu!
Těšíte se na tento seriál? Znáte starší seriál Boy Meets World?


Crossover epizoda seriálů JESSIE a HODNĚ ŠTĚSTÍ, CHARLIE

22. června 2013 v 21:12 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Oficiálně to ještě nikdo neoznámil, ale podle všeho se chystá crossover epizody mezi seriály Jessie a Hodně štěstí, Charlie, který by měla celý seriál s Duncanovic rodinou ukončit. Zvěsti začaly hned potom, co se na internetu objevily fotografie, na kterých se nacházejí postavy Jessie s postavami z Charlie. Představitelka Zuri v Jessie zveřejnila na twitter fotku dveří od její šatny na natáčení Hodně štěstí, Charlie.


Pozadu nebyl ani představitel Bertrama Kevin Chamberlin, který na svůj twitter pověsil fotku s Ericem Allanem Kramerem a Bradleyim Perrym.

"Natáčení s @EricAllanKramer a @Bradley_s_perry na #goodluckcharlie setu."


Moje chůva upírka skončila!

19. června 2013 v 20:57 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Velmi oblíbený seriál Moje chůva upírka, do kterého jsme očekávali třetí návrat letos v říjnu. Ten však nepříjde, jelikož kanadská televize tento seriál neobnovila pro třetí sérii. Oficiální vyjídření stále neproběhlo, ale v plánovaných seriál není, tak že je celkem jasné, jaký seriálový osud toho to seriálu je ukončen, alespoň pro zatím.

Je možné, že seriál můžeme očekávat v příštích letech. O tom však pochybujeme.
Měli jste tento seriál rádi? Bude vám chybět?

Disney Channel vydává nová DVD se seriály

18. června 2013 v 21:03 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel opět po dlouhé době dává na světový trh nová DVDčka s našemi oblábenými seriály jako je Austin a Ally, Hodně štěstí, Charlie, Laboratorní krysy nebo Na parket! DVD obsahují pouze vybrané epizody. DVD je možno zakopit zde v anglickém znění: ZDE!

Good Luck Charlie: Enjoy The Ride

Austin & Ally: All The Write Moves

Shake It Up: Mix It Up, Laugh It Up

Lab Rats: Every Family Has It's Glitches

Program - Červen 2013

13. června 2013 v 0:00 | TV Disney Blog Media |  Program

Už jste nějaké premiéry mohli vidět. Stejnak vám je sem přidám všechny. Během toho to měsíce měla premiéru i epizody Ty It Up.