Září 2013

Mighty Med: Premiéra v pondělí 6. října!

22. září 2013 v 10:24 | TV Disney Blog Media |  Disney XD

Nová Disney XD hraná komedie "Mighty Med," kde zazáří dva herci z Disney seriálů - Bradley Steven Perry z Hodně štěstí, Charlie a Jake Short z Farmy R.A.K., bude odvysílán již 6. října 2013.

Serál se představí v pondělí, a to rovnou hodinovou epizodou. Seriál se točí kolem dvou kamarádu Kaze a Olivera, kteří milujou komiksi, a tak když skončí škola běží do Mighty Med, kde na působí v nemocnici pro superhrdiny, sci-fi a fantasy postavy. Pracují společně s Storm Skylar a Alanem Diazem. Sami kluci se snaží svět superhrdinů pochopit a mají velkou naději stát se sami superhradiny a ochraňovat lidi na planetě Zemi.

Těšíte se na nový seriál Mighty Med?
Myslíte si, že se po účinkování Jake Shorta v Mighty Med zruší seriál Farma R.A.K.?


Film mých snů - Premiéra již zítra!

13. září 2013 v 16:01 | TV Disney Blog Media |  Disney Movie

PŘIPRAVTE SI SURFOVACÍ PRKNA A PONOŘTE SE DO NOVÉ LETNÍ KOMEDIE DISNEY CHANNEL PLNÉ HUDBY A TANCE - PŘICHÁZÍ FILM MÝCH SNŮ

- Premiéra filmu v sobotu 14. září 2013 v 11:00 -

Disney Channel, který představil dětskému a teenagerovskému publiku již celou řadu filmových muzikálů, v premiéře odvysílá 14. září v 11:00 netrpělivě očekávaný Film mých snů - klasický plážový film v moderním zpracování. Ve filmu se surfaři Brady a McKenzie omylem ocitnou ve starém plážovém muzikálu a hrozí jim, že se už nikdy nebudou moci vrátit zpět.

V hlavních rolích filmu natáčeného na karibském ostrově Portoriko diváci uvidí Rosse Lynche (Austin & Ally) jako Bradyho a Maiu Mitchellovou (The Fosters) jako McKenzie. Ve Filmu mých snů se dále představí Grace Phippsová v roli Lely, Garrett Clayton v roli Tannera, John Deluca jako Butch, Chrissie Fitová v roli Cheechee, Kevin Chamberlin jako Dr. Fusion a Steve Valentine jako Les Camembert.

Film začíná poslední prázdninový den. Plážový život a surfové prkno McKenzie, která se stěhuje do elitní internátní školy, aby tak splnila sen své rodině, se mají stát minulostí. Najednou se ale s Bradym záhadně přenesou do jeho oblíbeného plážového filmu ze 60. let - Wet Side Story. Ve filmu se odehrává boj mezi surfaři a motorkáři o nadvládu nad místní pláží a v jeho průběhu všichni spontánně zpívají a tančí. Brady a McKenzie musí udělat vše pro to, aby se vrátili zpět do reality. Jejich životy se ale možná nadobro změní, když omylem naruší romantickou dějovou linii filmu - filmový hezoun surfař Tanner se zamiluje do McKenzie a motorkářka Lela naopak do Bradyho. Podaří se Bradymu a McKenzie vrátit se zpět ro reality?

Autory filmu jsou Vince Marcello a Mark Landry (Zombie Prom) a Robert Horn (Sharpay a její báječné dobrodružství). Film režíroval Jeffrey Hornaday (Pako mých snů) a choreografii měl na starost Chris Scott (Lemonade Mouth).

Soundtrack Filmu mých snů se inspiroval surfařským rockem, R&B a popem a najdete na něm deset originálních hitů.

Disney Channel je 24hodinový televizní kanál pro rodiny s dětmi. V nabídce diváci naleznou seriály a filmy z vlastní tvorby Disney Channelu i nesmrtelné celovečerní trháky z dílny The Walt Disney Company. V současné době je dostupný milionům diváků po celém světě a je součástí Disney/ABC Television Group.

Program - Říjen 2013

7. září 2013 v 21:45 | TV Disney Blog Media |  Program

Halloweenský měsíc ŘÍJEN přichází na český Disney Channel. Disney nám uvede několik premiér našich oblíbených seriálů. Nové epizody třetí série Farmy R.A.K., které se nově stěhují do nedělního slotu. Dočkáme se i zpívající verze Filmu mých snů, kde si zazpíváte se svými oblíbenými postavami. A spoustu dalších premiérových epizod. Podlouhé době se také vrací Sladký život na moři!

SERIÁL
POČET EPIZOD
Austin a Ally
2
Dokonalý Spiderman
0
Farma R.A.K.3
Hodně štěstí, Charlie3
Jessie0
Královská dvojčata1
Městečko záhad3
Nakopni to!2
Na parket!2
Pes a jeho blog4
Phineas a Ferb6
Rybičky0
Sladký život na moři4
Wolfblood1
CELKEM PREMIÉR31