Říjen 2013

Skončí Farma R.A.K. po třetí sérii?

29. října 2013 v 22:28 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Stále nám v redakci vrtá hlavou zda bude, tak jako seriál Na parket!, zrušen i seriál Farma R.A.K. po třetí sérii.

Důvodů nám k tomu hraje hned několik, jednak pomalu klesající sledovanost oproti předchozím sériím, ale také nástup Jakea Shorta do nového Disney XD seriál Mighty Med, který nedávno v USA odstartoval a doplnil, tak sérii hraných seriálů s Lab Rats, Nakopni to! či Crash & Bernstein. Zda i přesto Disney Channel obnoví seriál i pro čtvrtou sérii se tedy zatím neví, ale zda obnoví, tak musí následovat buď odchod postavy Fletchera nebo-li Jakea Shorta, což se stalo např. s Olivií Holt z Nakopni to!, která již nebude vystupovat v jeho čtvrté sérii kvůli novému Disney Channel seriálu I Didn't Do It, a nebo bude tato postava omezena v jeho výstupu.

Co myslíte, obnoví Disney Channel tento seriál?

Austin a Ally v Americe odstartovala třetí série!

28. října 2013 v 0:09 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Právě dnes odstartuje v Americe již třetí série. Seriál se těší po celém světě velké úspěšnosti. Na své domácí mutaci Disney Channelu seriál sleduje přibližně kolem 4 milionů diváků. Jelikož nedávno také skončila druhá série a u nás stále ještě není a dlouho asi ještě nebude, jelikož teprve končí série první, nebudeme víc prozrazovat. Jen řekneme, že se na konci druhé série stane něco obrovského a ze začátku třetí se to začne vysvětlovat.


Musíme konstatovat, že se máte na co těšit!

Podívejte se do zákulisí univerzity pro příšerky

27. října 2013 v 23:22 | TV Disney Blog Media |  Disney Movie

Tento fascinující dokument má premiéru na stanici Disney Channel v listopadu a zavede diváky do tajů a za kamery tolik očekávaného filmu z produkce Disney•Pixar, Univerzita pro příšerky. Dokument se vrací v čase a začíná ve chvíli, kdy se oba hrdinové poprvé potkají v chodbách univerzity a nemůžou jeden druhého vystát.

Nepropásni Univerzitu pro příšerky: V příšeří zákulisí na stanici Disney Channel v sobotu 2. listopadu v 9:00.

VIDEO: Poslední epizoda Na parket!

14. října 2013 v 20:49 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel zveřejnil první promo video na poslední epizodu seriálu Na parket! - Remember Me.


Finálová epizoda seriálu Na parket! již v listopadu!

13. října 2013 v 19:20 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Konec seriálu se blíží. Disney Channel oznámil oficiální datum, kdy seriál odvysílá svojí poslední epizodu. Speciální finálová epizoda s délkou běžné epizody bude uveden již 10. listopadu 2013. Název epizody byl znán již dříve, nyní se však potvrdil a finále bylo nazváno Remeber Me. V poslední epizodě seriálu bude uvedena i nová muzika od hlavní představitelky Rocky - Zendayi. Diváci se můžou také těšit na speciální choreografie od známého profesionála Roseroa McCoya. Objeví se zde také normální obsazení seriál. Chybět bude jen Kenton Duty, u kterého Disney Channel sliboval alespoň hostování, tož ale za celou třetí sérii nesplnil ani jednou.

Jak se těšíte na konec seriálu? Bude vám seriál chybět? Chtěli byste spin-off seriálu?
Hlasujte v naší anketě pod článkem!

Čtvrtá série hned v listopadu!

6. října 2013 v 23:26 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Celosvětově oblíbený seriál Hodně štěstí, Charlie přichází v listopadu na český Disney Channel již se svou čtvrtou a zároveň poslední sérií. Kdo viděl včerejší premiérou finální epizody třetí série, zjitil, že Duncanovi přišli o svůj dům, co se bude dít potom, co dům napadli termiti, uvidíte práve v nové sérii. Těšit se můžete i na znamé Muppeti!

NE10.11.09:304x01Duncan Dream House
NE17.11.09:304x02Doppel Date
NE24.11.09:304x03Demolition Dabney

Premiéry seriálu se se čtvrtou a zároveň poslední sezónou stěhují do nedělního ranního slotu.
Jak se těšíte na novou série rodinů Duncanových?

Latinsko-americký seriál dorazil do Česka!

6. října 2013 v 10:32 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Latinsko-americký seriál Violetta z roku 2012 přichází na obrazovky české mutace Disney Channelu. Poprvé byl seriál uveden v Latinské Americe a v Itálii a to 14. května 2012. Do Česka přichází následující měsíc - Listopad. Seriál vypráví o děvčeti, které žilo s otcem v Evropě a nyní se vrací žít svůj dospívající život do rodného Buenos Aires.

Diváci se můžou těšit na propracovaná hudební i pěvecká vystoupení, které obsahuje každá epizoda. Hlavní postavu Violetta ztvární latinsko-americká herečka Martina Stoesselová. Seriál Violetta je v pořadí druhým seriálem, který přichází na český Disney Channel z oblasti Latinské Ameriky. Prvním byl seriál Jake & Blake. Letos v dubnu se začala vysílat již druhá řada. První řada obsahuje celkem 80 epizod, stejný počet se plánuje i u řady druhé. Diváci v Česku uvidí v listopadu prvních 15 epizod. Premiéra proběhne 11. listopadu 2013 v 18:05 a další epizody poběží každý všední den ve stejný čas s reprízou druhý den odpoledne.

Jak se na nový seriál těšíte? Viděli jste již nějakou ukázku?
Víte, že v druhé řadě seriálu se objeví i známá Disney Channel herečka Bridgit Mendler?


Sladký život ve filmu přichází na Disney Channel!

5. října 2013 v 0:11 | TV Disney Blog Media |  Disney Movie

Film, který doplňuje sérii seriálů Sladký život Zacka a Codyho a Sladký život na moři, přichází po dvou letech po premiéře v USA na český Disney Channel. Rychlý konec třetí série Sladkého života na moři se nezastavitelně blíží a Disney Channel nasazuje na měsíc listopad film na motivy seriálů dějově zapadající mezi předposlední a poslední epizodou třetí série jmenovaného seriálu. Premiéru si v Česku zažije dne 23. listopadu 2013 v 11:00 hodin.

Diváco a fanoušci se můžou těšit na velké trable dvojčat Martinových v patách s London Tipnovou, pana Mosebyho či Bailey Pickettovou. Disney Channel v listopadu také odvysílá další epizody třetí série.

SO09.11.14:003x16The Play's The Thing
SO23.11.11:00------Sladký život ve filmu
SO23.11.14:003x20Snakes On a Boat

Finále: Seriál s Charlie ukončí třetí sérii!

4. října 2013 v 13:28 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Třetí řada seriálu Hodně štěstí, Charlie se blíží ke konci. Poslední epizoda s názvem Všechno se rozpadá se bude vysílat v neděli 6 října v 9:30. Duncanovi zjistí, že v domě mají termity. V tomto díle také vyjde najevo, že vztah na dálku příliš nefunguje a jeden člen rodiny dostane jedinečnou pracovní příležitost.

Tedy zjistí, že se Spencer stěhuje do Bostonu, kde mu bylo nabídnuto místo v herecké škole. Brzy však zjistí, že vztah na dálku je velmi těžké udržet. V práci Bob narazí na vzácný druh termitů. Nedopatřením se mu podaří termity vypustit v domě, který se brzy začne stávat jejich obětí. Amy začne psát svůj vlastní maminkovský blog, aby se vyrovnala Debbie Dooleyové. Ve chvíli kdy se všechny tyto věci zkombinují, život Duncanů je pěkně složitý…

Nepropásni závěr třetí řady seriálu Hodně štěstí, Charlie: Všechno se rozpadá v neděli 6. října v 9:30

Městečko záhad: Nové epizody s jiným dabingem!

3. října 2013 v 19:16 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Podivný a nezvyklý animovaný seriál Městečko záhad pokračuje a tento měsíc na tebe čekají každou sobotu od 5. října úplně nové epizody vždy v 9:30.

V těchto epizodách se představí 12 letá Mabel, která se svým bratrem Dipperem tráví prázdniny u svého strýce Zlejdy Stana v městečku záhad. Brzy zjistí, že věci nejsou takové, jaké se na první pohled zdají. S pomocí záhadné knihy, kterou Dipper najde v lese, brzy zjistí, že se jejich každodenní život změní a bude mnohem divnější, než byl doposud.

Nalaď si nejnovější epizody seriálu Městečko záhad každou sobotu od 5. října v 9:30.