Prosinec 2013

Po Farmě R.A.K. skončí po třetí sérii i Rybičky

31. prosince 2013 v 0:26 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Po hraném seriálu Farma R.A.K. opustí dětskou stanici i animovaný seriál Rybičky. Stejně jako Farma skončí po své třetí sérii a svých 60ti půlhodinových epizodách. Informaci potvrdil autor seriálu. Seriál Rybičky se v USA narozdíl o Česka stále vysílá. V Česku se seriál pozastavil v části druhé série, o dalších premiérových epizodách v Česku se nemluví.

Seriál "Farma R.A.K." po třetí sérii končí

28. prosince 2013 v 15:49 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Seriál Farma R.A.K. vysílaný od roku 2011 završí své působení na Disney Channel třetí sérií.
Oznámila to hlavní herečka seriálu China Anne McClain na svém twitter účtu.

Jak jsme nedávno pochybovali o zrušení seriálu, tak se nakonec vyplnilo. Jake Short totiž začal natáčet zcela nový seriál, tentokrát však pro Disney XD Mighty Med. Jeho působení na Farmě R.A.K. by tedy bylo omezené. Disney však mohl využít možnost, tak jako u nedávno obnoveného seriálu Nakopni to!, kde seriál pro čtvrtou sérii opustila herečka Olivia Holt kvůli své roli v I Didn't Do It. Disney tuto možnost však nevyužil a Farmu R.A.K. zavřel po třetí sérii.

Co říkáte na zrušení seriálu? Bude vám seriál chybět?

Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 17:06 | TV Disney Media Blog |  Blog

Tak přátelé, chtěl bych vám za celý tým TV Disney Media Blog popřát krásné prožití vánočnívh svátku a dnešní štědrovečerní večeře. Doufám, že dostanete to, co si nejvíce přejete a svátky si užijete v klidu a bezpečí.

PROMO: Podívejte se, jak se herci z Jessie změnili po třech sezonách!

21. prosince 2013 v 20:32 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Letošním koncem roku 2013 začala v Americe již třetí série Jessie, jak už to u amerických seriálů bývá s každou sérií jsou herci pozváni na schůzku, kde se spolu a později i jednotlivě vyfotí na nové promo fotky, které Disney Channel poté využívá k propagaci před diváky.

Co se týče seriálu Jessie, který poprvé uvedl své první promo fotografii už v roce 2011, chvíli po finálové epizodě Sladkého života na moři, kde Debby Ryan poprvé zazářila jako hlavní postava, prošli sherci velkými změnami. Největší změnou prošla hlavně sestava Rossovic dětí. Z nich potom nejvíce asi sladká Zuri Rossová alias Skai Jackson, krásná Emma Rossová alias Peyton List a vyrostli nám i chlapci Ravi Ross alias Karar Brar a Luke Ross alias Cameron Boyce.


Disney Channel připravuje pro rok 2015 Original Movie “Descendants”

20. prosince 2013 v 9:06 | TV Disney Media Blog |  Disney Movie

Disney Channel pomalu začíná připravovat nový Original Film - Descendants, který by se na obrazovkách měl objevit někdy v roce 2015. Disney k němu momentálně začíná schánět to nejdůležitější, tedy herce, kteří postavy ve filmu ztvární. Start na jeho první realizaci, co se natáčení týče, by měl odstartovat začátkem nového roku 2014.

Na post režiséra filmu dosedne známý režisér, který vlastní ocenění Emmy, Kenny Ortega, který se podílel a diváci ho znají hlavně z příprav natáčení trilogie Muzikál ze střední, nejúspěšnějšího filmu od Disney Channel všech dob. Scénář k filmu vymysleli a sepsali Josann McGibbon a Sara Parriott

Děj filmu se bude odehrávát v krásném, současném indickém královském prostředí, kde syn krále a královny začíná své námluvy na svou novou ženu, která s ním posléze usedne na královský trůn. Ve filmu by se měly objevit známé Disneyovské charaktery ze známých filmů Kráska a zvíře, Šípková růženka, Dobrá víla a mnoho dalších.

P.S.: Jednou z hlavních postal by měla být i nová tvář Disney Channel ze seriálu Liv a Maddie Dove Cameron.

Program - Prosinec 2013

18. prosince 2013 v 11:47 | TV Disney Blog Media |  Program


Omlouvám se za zpoždění, momentálně trochu nestíhám. V posledním měsíci se můžete těšit na nové epizody snad od všech seriálu. Pro některé však na jejich úplně poslední epizody. Ano, mám namysli Sladký život na moři, který skončil 15. 12. svojí poslední epizodou. Dále nesmíme zapomenou na vánoční speciály a spousty dalších krásných filmů!

SERIÁL
POČET EPIZOD
Austin a Ally
2
Dokonalý Spiderman
4
Farma R.A.K.4
Hodně štěstí, Charlie4
Jessie6
Liv a Maddie1
Královská dvojčata2
Mako Mermaids1
Městečko záhad0
Nakopni to!0
Na parket!2
Pes a jeho blog3
Phineas a Ferb-
Rybičky0
Sladký život na moři2
Violetta10
Wolfblood5
CELKEM PREMIÉR45

Liv a Maddie | Epizody

12. prosince 2013 v 15:44
Klikněte na číslo epizody.

1x01 - Rooneyovic dvojčata

VIDEO: Koukni se, jak bude vypadat nový seriál s Olivii Holt

9. prosince 2013 v 18:43 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Disney Channel připravuje na leden premiéru nového seriálu v Americe. Nedávno tedy vypustil první ukázku přímo se scény seriály. Vy teď máte jedinečnou možnost ho zkouknout. Co na něj říkáte?


Seriál s Olivii Holt startuje na DC již 17. ledna 2014!

3. prosince 2013 v 17:33 | TV Disney Blog Media |  Disney Channel

Holt se představí ve zbrusu novém Disney Channel seriálu I Didn't Do It již 17. ledna 2014.

Mimo jiné se v seriálu objeví nově vycházející hvězdy Austin North, Piper Curda, Peyton Clark a Sarah Gilman. Seriál ti představí každodenní teenagerské problémy, které často také zažíváš i ty sám!

Těšíte se na nový seriál nebo chcete Olivii Holt zpátky do Nakopni to!?