Leden 2014

Nakopni to! odstartuje svojí 4. sérii už v únoru

19. ledna 2014 v 16:48 | TV Disney Media Blog |  Disney XD

Zbrusu nová a zřejmě také poslední sezóna seriálu Nakopni to! začne v Americe 17. února 2014.

Co všechno se ve čtvrté sérii změní?
Tak začneme hned špatnou zprávou, ať ji máme za sebou. Seriál opustil a Olivia Holt, která v minulých třech sériích představovala postavu Kim. Důvodem jejího odchodu je začátek její vlastní show na Disney Channel I Didn't Do It. A teď už jen ty dobré. V seriálu se objeví Leův táta Todd Howard. Další exkluzivní novinkou je, že jednu epizodu si také zrežíruje sám Leo Howard.

Co bude jiného v příběhu seriálu?
Ve čtvrté sérii se Wasabi bude stěhovat do nového města, kde Rudy otevře fitnessové centrum. Co dál přinesou nové epizody, teprve uvidíme.

Co na nové informace říkáte?

Seriál Liv a Maddie se dočkal druhé série!

14. ledna 2014 v 17:37 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Disney Channel neodaluje úspěch nového komediálního seriálu o dvojčatech v hlavní roli s Dove Cameron, která se stala novou tváří Disneyho filmu Cloud 9 a pravděpodobně se objeví ještě v jednom nově připravovaním filmu.

Seriál se vysílá od léta roku 2013 a na americké půdě zbýrá úspěchy. V Česku jsme ho poprvé mohli vidět v prosinci, v lednu se dočkáme další premiérové epizody a v únoru se již představí v plné formě.

Co si o seriálu myslíte? Bude to další úspěšný seriál Disney Channel?

Zack a Cody se opravdu vrací! Oficiálně potvrzeno.

7. ledna 2014 v 17:27 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Dnes jsme si otevřeli v emailové schránce potvrzující email, kde se opravdu potvrdil návrat seriálu Sladký život Zacka & Codyho. Zastupující agentura pro Disney Channel pro český trh nám tedy návrat oficiálně potvrdila: "Máte pravdu, ještě jsem informaci ověřovala. Ano, seriál se skutečně vrací, bude vysílán ve stejném čase i po celý únor." Doufáme tedy, že Disney Channel opět nepřehodnotí návrat a třetí sérii z vysílání stáhne, jak už se to kolikrát stalo.

Disney Channel vrací Sladký život Zacka & Codyho!

5. ledna 2014 v 15:50 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel
Oblíbený seriál všech dětí po celém světě, které na seriál stále vzpomínájí, se vrací na český Disney Channel. Seriál Sladký život Zacka a Codyho se na Disney Channel vrací s premiérovou třetí sérií hned po dovysílání jeho spin-offu Sladký život na moři. Seriál, který nás poprvé seznámil s bláznivými dvojčaty Zackem a Codym, se vrátí již 30. ledna 2014 od 10:30 s dvojtou nabídkou premiérových epizod. Následující den by měly bejt odvysílané další dvě premiérové epizody. Informace o třetí sérii se objevily po poslední aktualizace programu na měsíc leden. Premiérové epizody třetí série se vrátí hned po reprízách dvou předcházejících sezónách, které již Disney Channel odvysílal před několika lety.

P.S.: Stále však nemáme stoprocentní jistotu, může se jednat o chybu při tvorbě programu. V nejbližší době očekáváme vyjádření přímo od Disney. Budeme vás po sléze informovat.

Jak se těšíte na případnou třetí sérii Sladkého života Zacka a Codyho?