Květen 2014

Jessie se vrátí ve 4 sérii

20. května 2014 v 21:17 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Disney Channel dnes prodloužil svojí komedii pro děti a rodinu JESSIE pro svou čtvrtou sérii. Seriál se tak přidává mezi další Disneyho seriály, kterým se tato možnost byla nadělena. Nedávno byla také oznámena čtvrtá série pro Austin & Ally, Lab Rats. Dalšími seriály, které překročily tradiční hranici tří sezón byly Hodně štěstí, Charlie, That's So Raven, Kouzelníci z Waverly či Hannah Montana. Dá se předpokládat, že Disney bude chtít, aby seriál byl ukončen na hranici 100 epizod, takže se dá předpokládat, že bude sez=ona obsahovat 20 epizod a víc.

Těšíte se na čtvrtou a současně také nejspíše finálovou sezónu seriálu JESSIE?

Laboratorní krysy jsou dalším seriálem se 4 sezónou!

18. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog |  Disney XD

V pořadí již druhým seriálem z televizní stanice Disney XD dostal seriál Laboratorní krysy čtvrtou sezónu. První byl pouze seriál Nakopni to! Zvykem dříve totiž bylo, že stanice Disney XD dává svým seriálům pouze tři série jako tomu bylo u Zeke & Luthera či Královských dvojčat. My jsme samozřejmě rádi a čtvrtou sérii se těšíme. Plánuje se návrat všech hlavních postav.


Nový film Zapped již 27. června v USA

17. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog |  Disney Movie

Jedna z hvězda - Zendaya - ze seriálu Na parket!, který před necelým rokem skončil představí 27. června svůj nový film Zapped. Film vypráví o dívce jménem Zoey (Zendaya), která získá aplikaci na ovládání psů, jenže aplikace nefunguje na psy, ale na chlapce. Jednoho z chlapců, které bude ovládat si zahraje i Spencer Boldman známý z Laboratorních krys. Dále se ve filmu objeví Chanelle Peloso či Emilia McCarthy.


Jak se vám nová Zendayin film Zapped líbí? Těšíte se na něj?

Teen Beach Movie 2 se začne točit v létě

16. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog |  Disney Movie

Jak se dalo dopředu předpokládat... Disney Channel se rozhodl na základě úspěšnosti nového filmu Film mých snů neboli Teen Beach Movie natočit i jeho pokračování s doplněním názvu číslem 2. Jedná se velmi úspěšný film, který se snaží navázat na úspěšnost trilogie High School Musical, ve které si zahrali herci jako Zac Efron a Vanessa Hudgens, právě k těmto hercům jsou přiřazováni Ross Lynch a Maia Mitchell, kteří pro změnu představují titulní dvojku ve filmu Teen Beach Movie. Své role si kromě Lynche a Mitchell zopakují také Grace Phipps, Garrett Clayton a John DeLuca.

Těšíte se na pokračování filmu, které se začne natáčet již letos v létě?

Austin & Ally se přidává k seriálům se 4 sezónami

15. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Populární seriál Austin & Ally byl obnoven pro čtvrtou sérii. Přidává se tak k seriálům jako Kouzelníci z Waverly, Hodně štěstí, Charlie či Hannah Montana, prostě k seriálům, které byly na Disney Channel tak úspěšné, že dostaly i čtvrtou sezónu. Dá se tedy předpokládat také to, že se bude jedna o finálovou sezónu. Kompletní obsazení se vrátí beze změn, takže o zábavu bude postaráno.

Těšíte se na čtvrtou sezónu? Myslíte si, že se k Austin & Ally přidá i seriál JESSIE?

Girl Meets World: Seznamte se s prvním trailerem

14. května 2014 v 22:15 | TV Disney Media Blog |  Disney Channel

Již je to nějaký čas, kdy Disney Channel představil první ukázku z nového seriálu, který chystá na letošní prázdniny premiérově uvést. Zároveň s ukázkou představila i nový design svého kanálu, který již byl nedávno představen při spuštění volně šířené verze německého Disney Channel. Vy máte exkluzivní možnost podívat se na trailer a zároveň se podívat na nový design, který již brzy představí v USA a údajně dojde ke změně i v ČR letos v červnu.