Blog

Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 17:06 | TV Disney Media Blog

Tak přátelé, chtěl bych vám za celý tým TV Disney Media Blog popřát krásné prožití vánočnívh svátku a dnešní štědrovečerní večeře. Doufám, že dostanete to, co si nejvíce přejete a svátky si užijete v klidu a bezpečí.

Dodělání seriálů

27. července 2013 v 23:20 | TV Disney Blog Media

Dnes jsme ještě dodělali pár seriál, ke kterým nám zde chyběly jejich epizody. Aktuální seznam seriálu, u který naleznete epizody ke stažení jsou v menu pod -> Disney Epizody nebo v horním menu -> Seriály.

V průběhu konce měsíce a začátku srpna doplníme ještě epizody seriálu Na parket!, Slaký život Zacka & Codyho, Sladký život na moři a Sonny ve velkém světě.

Jste rádi, že jsme vám epizody ke stažení doplnili? Více, že máte k dispozici i epizody seriálu Městečko záhad a Dokonalý Spider-Man?

Disney CLUB: Novinka našeho blogu!

23. července 2013 v 0:00 | TV Disney Blog Media

--- KONEČNĚ PŘICHÁZÍ VELKÝ PROJEKT BLOGU "DISNEY CLUB" ---

Server TV Disney Blog Media přichází s velkou novinkou pro fanoušky dětské televize Disney Channel, s projektem Disney Club, který již brzy představí svým návštěvníkům blogu. Ptáte se o co v projektu jde? Tak tady máte odpovědi.

Disney Club je určen všem fanouškům dětské televizi Disney Channel, kteří mají zájem o novinky ohledně seriálů, filmů, hvězd a dalších věcí kolem Disney. Jedná se o sdružení fanoušků do jednoho klubu, který vám bude dodávat více možností než má normální návštěvník našeho blogu.

Jak se do projektu zapojit?
Zapojit se do Disney Club je velmi lehké. Postačí vám k tomu malá registrace přes formulář, kde zanecháte svou přezdívku a e-mail, na který vás budeme kontaktovat.

Proč nám zanechávat e-mail?
Je to prosté. Váš mail nám pomůže ke komunikaci s vámi, která vám zajistí nejdůležitější novinky z Disneyho světa.

Co všechno vám Disney Club přinese?
Mnoho novinek ze světa Disney. Na váš e-mail vám budou chodit pravidelné měsíční přehledy, co se událo v Disneyho světě. Do vaší emailové schránky vám také přistane i přehled premiér, vždy na měsíc dopředu. Novinky zveřejněné na našem blogu budou pro vás doplněni speciálními výhodami, obázkami a videami.

Co říkáte na náš Disney Club? Zapojíte se také?

BLOG: Jsme s vámi již dva roky...

30. června 2013 v 1:06 | TV Disney Blog Media

A no je to tak. Jsme s vámi ve spojení již dva roky pomocí toho to blogu, který vznikl s chuti seznámit lidi s novinkami stanice Disney Channel, což si myslím, že se za ty dva roky daří celkem skvěle. Když jsem tento blog zakládal ani ve snu by mě nenapadlo, že budeme nejnavštěvovanějším blogem o Disney jako takovém. Návštěvnost je stále na vzestupu a já si nemam skoro na co stěžovat. I přesto je zde probém, který trápí snad všechny blogu - kometáře. Ano je to tak. Počty komentářů na blogách upadají a ani my tím nejsme vyjímkou. Chtěl bych vás tím to požádat o více komentářů, protože mě to potom pomáhá v psaní článků. Děkuji moc předem. Jsem rád, že i za ty dva roky stále můj blog navštěvujete. K příležitosti dvoum let na blogu neplánuji žádnou oslavu, jen k tomu to dni přidám neodbytnou věc a to službu AFFs, která se bohužel nedá už nijak zachránit. K tomu to dni tedy tuto službu ruším. Je mi však líto blogu bellathorne-official, ten si zde nechám, protože ten blog mam rád a rád a pravidelně ho navštěvuji. Mam také rád i své ostatní blogy, ale blog o belle je nám stále věrný a adminka nás stále navštěvuje.

No což je asi vše! Já vám z celého srdce děkuji, že můj blog o Disney Channel navštěvujete a doufám, že ho budete navštěvovat i nadále! Díky!

Oprava seznamů epizod

25. června 2013 v 17:07 | TV Disney Blog Media

Opravili jsme pár stránek seriálů, aby jste mohli nalézt zrekostrované odkazy k epizodám ke stažení, a také jsme přidali zbrusu nové epizody u seriálů, které se stále na českém Disney Channel premiérově vysílají. Nasledně vám představujeme tabulku změn u seriálů, které jsme zkotrolovali.


Stránku s epizody ke stažení naleznete na stránce seriálu v rubrice Epizody a nebo v levém menu na blogu v sekci "Disney Epizody."

Spustili jsme novinku pro návštěvníky!

27. dubna 2013 v 16:01 | TV Disney Blog Media

Už něco přes rok jsme tu pro vás a snažíme se vám náš blog stále jen zkrášlovat a usňadňovat váš přístup k němu. Nedávno jsme spustili novinku, co se týče televizního program premiér na Disney Channel. Dnes je nám radostí vám představit novinku měsíce duben! Připravili jsme pro vás stránku, kde budete mít přehled o tom, jaké nové epizody jsme právě přidali ke stažení. Nazýváme ji "Disney Epizody" a odkaz na ní naleznete v menu. Stránka obsahuje naposledy přidané epizody a poté odkazy na seriály, kde naleznete seznam epizod ke stažení.

Jak se vám nová věc na blogu líbí? Dejte nám vaše tipy! A také nám napište, co dál by jste chtěli zlepšít či co by jste chtěli nového!? Čekáme na vaše tipy!

Spustili jsme novou verzi programu!

13. dubna 2013 v 23:31 | TV Disney Blog Media

Všimli jsme si vaše ho zájmu o pořádný přehled premiér na Disney Channelu a nazačátku roku jsme spustili blog, kde je přehled zpracován do seznamu. Jelikož jsme ho zpoušteli na zkoušku jestli se vůbec mezi vámi chytí, tak jsme se rozhodli změnit kabát. Stránka je momentálně ve zbrusu novém vzhledu a my bychom vám ho teď rádi představili a hlavně bychom chtěli vědět vaše reakce na něj.


Stránka byla rozdělena do tří skupin a to: Nejžhavější tipy, Program a Kontakty.

Nejžhavější tipy
V této sekci budete každý měsíc potkávat 3 různé tipy, které jsou v daném měsíci nejatraktivnější.

Program
Tak v téhle sekci nemusíme asi nic vysvětlovat. Sekce se spíš upravila, co se týče vzhledu než funkce. Je tu nové řešení a to zařazení do dvou sloupců. Jednotlivé epizody mají nový vzhled banner s logem, názvem seriálu, časem premiéry a název epizody plus ještě vpravo dole den v týdnu.

Kontakty
Toto je sekce, kde najdete na nás kontakt, jak na FB, tak YouTube a je tam umístěn i odkaz do archivu premiér a na tento blog.

Tak a to je vše. Odkaz na web máte v horním menu "PROGRAM."
A teď se ptáme vás líbí se vám nový vzhled programu?

Kids Choice Awards 2013

23. března 2013 v 13:51 | TV Disney Blog Media

Jako každý rok, tak i letos budete mít možnost sledovat KCA 2013 na naší internetový televizi!

Přijďte sledovat předávácí cen a zjistit jestli Selena Gomez obhájila po páté svůj titul nejoblíbenější herečky!

DNES VE 01:00! SLEDUJTE ZDE!

UMÍSTĚTE TENTO ODKAZ I NA VAŠE BLOGY, ABY NÁS SLEDOVALO CO NEJVÍCE!

Spouštíme nový podweb - Disney Premiéry

1. března 2013 v 1:01 | TV Disney Blog Media

Od 1. března 2013 vám nově přinášíme zbrusu nově zpracovaný přehled Disney Premiér. Nově ho již naleznete na novém webu http://disneypremiery.blog.cz, který vám každý měsíc nabídne nový přehled premiér vašich oblíbených seriálů a filmů. Po kliknu tí na danou epizodu vás to automaticky hodí na stránku se seriálem či filmem zde na blogu. Stránka je i přehledně dělaná pro mobilní zařízení, i když né přímo, ale přece.

Jak se vám líbí nový přehled premiér Disney Channelu?

Happy New Year 2013!

1. ledna 2013 v 0:00 | TV Disney Blog Media

Tak a je to tady. Nový rok s datem 2013. Což znamená, že máme zase rok za sebou, a to rok 2012, ve kterém se událo mnoho věcí, které byly dobré i špatné. Dovolte mi, abych také vyhodnotil rok 2012 na tomto blogu, jelikož, teď již, loni se na blogu dělo mnoho věcí. Do nového roku jsme vstoupili se skutečností, že končí náš milovaný seriál Kouzelníci z Waverly, a tak na blogu proběhlo exkluzivní rozloučení, které mělo veliký úspěch. Další velkou dobrou změnou byl zbrusu nový vzhled naše blogu, který nám dlouho nevydržel a nahradil ho ještě novější a to tenhle, a já doufám, že se vám líbí. Co se týče návštěvnosti jsem zcela zpokojen. Průměrný čísla v návštěvnosti jsou 180 návštěvníků denně, což je velmi dobré. Pamatuji si ještě, jak jsem začínál se 3 návštěvníky na den. Co mě, ale mrzí je, že opadla doba, kdy návštěvníci komentují. Vždy, když mi přiletěl nějaký komentář byl jsem nabuzen a chtěl jsem přidal více a více. Teď to velmi upadá. Proto vás prosím zanechávejte zde komentáře, budu rád. Tak to je asi vše. Děkuji za krásný rok 2012! A co se týče roku 2013? No pojedeme opět ve velkém, protože už v lednu vás čeká nový seriál s názvem "30 dní s Debby Ryan," na který se můžete těšit již zítra ve 12:30 zde na blogu. V únoru a březnu nás pak čeká akce "My Day. My Life.," kde se představí součastné i bývalé celebrity Disney. Například Zendaya, Ashley Tisdale nebo Mitchell Musso. No máte se na co těšit. Více však jindy.

PŘEJI VŠEM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013!

ZADÁNÍ 1. TÝDEN - 2/3

11. října 2012 v 22:57 | TV Disney Blog Media

POPIS Č. 1

Děj se odehrává v New Yorku v takzvaném Velkém Jablku. Mladá slečna se vydá splnit své sny a zazážit, tak v nějvětším městě v USA. Jelikož se nevede všechno, jak má zůstane trčet v malém bytečku, který si vybavila růžově. Její situace s ní soucítí její domácí mazlíček.

POPIS Č. 2

Děj se odehrává ve velké budově, kde se nachází několik dalších lidí, který zde, ale nezůstanou často méně jak dva týdny. Však zde žije i pár lidí, kteří se své ubytování zde našli. Dva malý rošťáci lítají nahoru a dolu a baví se po svým, to však nevyhovuje ostatním.

POPIŠ Č. 3

Děj se odehrává v americkém městě, kde žije mladá slečna s velkým talentem, který projeví už na střední škole, kam chodí s dalšími svými přítely i nepřítely.

Poznali jste všechny popisy! Správné odpovědi nám zašlete až v sobotu. Zatím to dobře promyslete. ;-)

Halloweenská soutěž se blíží!

6. října 2012 v 20:59 | TV Disney Blog Media

Máš otázku?

1. října 2012 v 20:10 | TV Disney Blog Media
Máš na nás otázku? Máš otázku na náš blog, máš otázku ohledně Disney Channel, Disney Junior, nebo o Disney XD? Nebo tě zajímá nějaká premiéra, nebo nějaká fotka či co. Tak neváhej a napiš nám!

http://ask.fm/TVDisneyBlog

Školní záložky - 3. část

9. září 2012 v 19:21 | TV Disney

A máme tu čas pro další várku záložek. Tentokrát pro tyto seriály:

KICKIN' IT (záložky)

SHAKE IT UP (záložky) + MADE IN JAPAN (záložka)

WIZARDS OF WAVERLY PLACE (záložky)

Příště: Sladký život na moři - Královská dvojčata - A třetí rozhodněte v komentářích!

Školní záložky - 2. část

8. září 2012 v 20:32 | TV Disney

Přišel čas s vámi sdílet dalěí várku záložek do školy. Zítra se zdu objeví ještě další.

JESSIE (záložky)

PHINEAS AND FERB (záložky)

MY BABYSITTER'S A VAMPIRE (záložky)

Tak zítra očekávejte seriály - Kouzelníci z Waverly - Na parket! - Nakopni to!.
Využijete tyto záložky? Jaké seriály chcete ještě?

I'm sorry...

3. září 2012 v 11:09 | TV Disney
Poprvé, co se Vám musím omluvit za svou nepřítomnost a to v období 3. - 5. 9. budu celé dny schánět potřebné věci do školy. Učebnice, sešity apod. Své záložky na zbytek seriálu by se zde mohli objevit již ve středu a ve čtvrtek i rozvrhy s každým seriálem. Opravu se vám omlouvám, ale je toho tento týden moc.

3. září
Bohužel, tento den byl zahajovácí a mam spoustu povinností. Nedostanu se sem. Možná večer, ale pochybujil.

4. září
Jdeme na film. A odpoledne budu schánět knížky. Nedostanu se sem na 100%

5. září
První vyučování. Uvidím. Večer by zde mohli být záložky.

Díky za pochopení, a hodně štěstí ve škole. ;-)

P.S.: Záložky a rozvrhy o víkendu!!

P.S.: Nezapomeňte, září je nabití premiéry! Viz. program v menu.

Jdeme zpátky do školy!

1. září 2012 v 20:31 | TV Disney

Jelikož od pondělí většina z nás nastupuje do školy, ať už na středí či základky, náš blog si pro vás přichystal spestření nástupu do školy. Určitě často čtene nebo prohlížíte učebnice a někdy si potřebujete něco založit a nemáte čím? My jsme vám připravili zatím záložky tří seriálů a zítra dalších tří ke stažení. Po stažení si je vytiskněte a vystřihněte a nalepte na tvrdý papír. Náhledy zde máte taky. Odkazy jsou na server uloz.to, kde si je zadarmo můžete stáhnout a co obsahuje jeden soubor? Jeden soubor obsahuje záložky s danným seriál + každá postava zvlášť.

Náhled:
Je s ocharnným názvem. Ten po stažení nebude ;-) A záložky jsou jednotlivě rozložené ;-)
image host

Dnešní záložky bez reklamy ke stažení zde:

GOOD LUCK CHARLIE (záložky)

A.N.T. FARM (záložky)

GRAVITY FALLS (záložky)

V pondělí až ve čtvrtek budou na motivy seriálů Jessie - Kouzelníci z Waverly - Na parket! - Nakopni to! - Moje chůva upírka - Jsem v kapele.
Jak se vám záložky líbí? Jaké by jste chtěli seriály ještě?

Affilates -> KONEC???

1. září 2012 v 13:45 | TV Disney
Zdravím vás, je tu chvíle pravdy. Prázdniny končí a já se rozhodl po krátké době opět vyházet staré a nové affs. Jelikož jsou prázdniny chápu Vaše neobíhání (já to také omezil na minimum) předci jenom je léto! To však rozhodili některé blogy, které skončili. Tak že soupis blogů, které vyhrazuji (omlouvám se za toto slovo, jiné mě nenapadlo) a snimi i důvody:

my-paradise.blog.cz -> ENDED
daily-debby-ryan.blog.cz -> CANCELED - dlouhá neaktivita
foreverdemilovato.blog.cz -> ENDED
disneychannelcz.blog.cz -> CANCELED - dlouhá neaktivita, nenavštěvování

Všem mým minulým i současným affs přeju mnoho úspěchu s blogy. Ostatní affs, které zde nebyli zmíněny zůstávají zatím uvidíme návštěvnost o prázdninách. ;-) Jinak blogů, kterých se nejvíce vážím:

disneykanal.blog.cz
bellathorne-official.blog.cz
zendaycoleman-all.blog.cz

P.S.: Proběhla aktualizace záhlavá a programu. Jak se Vám líbí záhlaví?
P.SS.: Kdo viděl včerejší finálovou epizodu seriálu Jsem v Kapele?

Premiéra Shake It Up: Made in Japan již zítra!

22. srpna 2012 v 19:58 | TV Disney

JIŽ ZÍTRA NÁS ČEKÁ PREMIÉRA SPECIÁLU SERIÁLU SHAKE IT UP "MADE IN JAPAN" BUDE MÍT PREMIÉRU V PŮVODNÍM ZNĚNÍM! PO PREMIÉŘE BUDE ODVYSÍLÁNA EPIZODA SERIÁLU "MĚSTĚČKO ZÁHAD" S ČESKÝMI TITULKY!

REPRIZA PROBĚHNE:

23. SRPNA 2012 VE 20:50 HODIN

>>PREMIÉRU SLEDUJTE ZDE<<


TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU A SLEDOVÁNÍ NAŠÍ REPRÍZY!

Shake It Up: Made in Japan - Informace o vysílání

20. srpna 2012 v 22:19 | TV Disney
EDIT: 22. SRPNA 2012

Nakonec jsem zvolil úplně jiné datum. Omlouvám se, ale je to jediný čas, který můžu.

REPRÍZY budou poté následovat takhle:

23. srpna 2012 ve 20:50

Po odvysílání bude premiérově uvedena premiéra seriálu Městečko záhad s českými titulky!

PREMIÉRA PROBĚHNE ZDE!

Poté se budete moci podívat v našem archívu od 24. srpna 2012 kdykoliv.

P.S.: Kdo může zveřejněte i s odkazem na můj blog na svém blogu, ať na premiéru příjde co nejvíce lidí. Pak napište do komentů budete mít reklamu ve vysílání ;-) Díky TV Disney. Kdo se bude dívat? Již zítra!

ANKETA: Chcete odvysílat Shake It Up: Made in Japan na naší TV?

18. srpna 2012 v 0:47 | TV Disney

CHCETE, ABYCHOM ODVYSÍLALI SHAKE IT UP: MADE IN JAPAN NA NAŠÍ TV?

Hlasovat můžete do konce sobotního dne.
V neděli padne verdikt s vysílacím časem.

Prodej layoutů

15. srpna 2012 v 22:05 | TV Disney
Rozhodl jsem se prodat své stsré desingy. K prodeji nabízím:

1. Design s Disneyho seriály

Obsahuje: Pozadí, Záhlaví, Popisky
Kdo: Disneyho seriály (loga)
Náhled: >>ZDE<<

2. Design s Na Parket!

Obsahuje: Pozadí, Záhlaví, Popisky
Kdo: Shake It Up (Bella a Zendaya)
Náhled: >>ZDE<<
Poznámka: Možná změna popisku v záhlaví.

3. Design s Farmou R.A.K.

Obsahuje: Pozadí, Záhlaví, Popisky
Kdo: A.N.T. Farm
Náhled: >>ZDE<<
Poznámka: Možná změna popisku v záhlaví.

4. Design s Kouzelníky

Obsahuje: Pozadí, Záhlaví, Popisky
Kdo: Wizards of Waverly Place
Náhled: >>ZDE<<
Poznámka: Možná změna popisku v záhlaví.

Zda by jste měli o nějaký z nabízených zájem (hodící se pro začínající blogy) ozvěte se na e-mail: TVBlogMedia@seznam.cz, do předmětu napište slovo "LAYOUT" a informace o tom daným designu, který chcete. Kdo by ho chtěl nastavit stačí říct. K e-mailu přiložte i odkaz na váš blog.

Spřátelené blogy

1. srpna 2012 v 17:15 | TV Disney

TOP BLOGY


OSTATNÍ BLOGY

Olivka |RS| - xx-glee-xx.blog.cz

KONTROLA A NÁBĚR AFFS

25. července 2012 v 13:26 | TV Disney

KONTROLA A NÁBĚŘ NOVÝCH AFFS

/25. července 2012 - 1. srpna 2012/


PRO SOUČASTNÉ AFFS

1. Přezdívka
2. Adresa blogu
3. Proč chceš být i nadále moje AFFs?
4. Co se ti líbí na mém blogu?
5. Co se ti nelíbí na mém blogu?
6. Jak se ti líbí nový vzhled?

PRO NOVÉ AFFS?

1. Přezdívka
2. Adresa blogu
3. O čem máš blog?
4. Proč chceš být mé AFFs?
5. Co se ti na mém blogu líbí?
6. Co se ti na mém blogu nelíbí?
7. Jak se ti líbí nový vzhled?

Přijímam blogy pouze s tématikou Disney Channel, ale můžu udělit i vyjímku.

Disney Stars Magazín | Červenec 2012

6. července 2012 v 12:02 | TV Disney
DALŠÍ VYDÁNÍ ČÍSLA NAŠEHO MAGAZÍNU!

Co v něm najdete?

Rozhovor s Debby Ryan
Bella a Zendaya: Cesta po Evropě
Farma R.A.K. má talent
Tipy na červenec
+ bonus program na Červenec 2012!

MAGAZÍN KE STAŽENÍ ZDE!

BONUS (PROGRAM) KE STAŽENÍ ZDE!

 
 

Reklama