Disney Channel

Jessie se vrátí ve 4 sérii

20. května 2014 v 21:17 | TV Disney Media Blog

Disney Channel dnes prodloužil svojí komedii pro děti a rodinu JESSIE pro svou čtvrtou sérii. Seriál se tak přidává mezi další Disneyho seriály, kterým se tato možnost byla nadělena. Nedávno byla také oznámena čtvrtá série pro Austin & Ally, Lab Rats. Dalšími seriály, které překročily tradiční hranici tří sezón byly Hodně štěstí, Charlie, That's So Raven, Kouzelníci z Waverly či Hannah Montana. Dá se předpokládat, že Disney bude chtít, aby seriál byl ukončen na hranici 100 epizod, takže se dá předpokládat, že bude sez=ona obsahovat 20 epizod a víc.

Těšíte se na čtvrtou a současně také nejspíše finálovou sezónu seriálu JESSIE?

Austin & Ally se přidává k seriálům se 4 sezónami

15. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog

Populární seriál Austin & Ally byl obnoven pro čtvrtou sérii. Přidává se tak k seriálům jako Kouzelníci z Waverly, Hodně štěstí, Charlie či Hannah Montana, prostě k seriálům, které byly na Disney Channel tak úspěšné, že dostaly i čtvrtou sezónu. Dá se tedy předpokládat také to, že se bude jedna o finálovou sezónu. Kompletní obsazení se vrátí beze změn, takže o zábavu bude postaráno.

Těšíte se na čtvrtou sezónu? Myslíte si, že se k Austin & Ally přidá i seriál JESSIE?

Girl Meets World: Seznamte se s prvním trailerem

14. května 2014 v 22:15 | TV Disney Media Blog

Již je to nějaký čas, kdy Disney Channel představil první ukázku z nového seriálu, který chystá na letošní prázdniny premiérově uvést. Zároveň s ukázkou představila i nový design svého kanálu, který již byl nedávno představen při spuštění volně šířené verze německého Disney Channel. Vy máte exkluzivní možnost podívat se na trailer a zároveň se podívat na nový design, který již brzy představí v USA a údajně dojde ke změně i v ČR letos v červnu.Disney Channel Czech oficiálně na Facebooku!

22. února 2014 v 11:57 | TV Disney Media Blog

Disney Channel Česko spustil oficiálně svůj vlastní profil na sociální síťi Facebook. Sledujte ho zde!

Pes a jeho blog se objeví i ve třetí sérii

5. února 2014 v 22:49 | TV Disney Media Blog

Disney Channel dnes oznámil, že se seriál Pes a jeho blog v Americe již brzy představí svojí v pořadí již třetí sérii. Seriál pravidelně obsazuje první příčky ve sledovanosti v pátečním slotu, a tak je s ním Disney Channel spokojený a přidává mu další serii. V USA i v Česku právě běží druhá série.

Těšíte se na novou sezónu se Stanem? Máte tento seriál rádi?

Seriál Liv a Maddie se dočkal druhé série!

14. ledna 2014 v 17:37 | TV Disney Media Blog

Disney Channel neodaluje úspěch nového komediálního seriálu o dvojčatech v hlavní roli s Dove Cameron, která se stala novou tváří Disneyho filmu Cloud 9 a pravděpodobně se objeví ještě v jednom nově připravovaním filmu.

Seriál se vysílá od léta roku 2013 a na americké půdě zbýrá úspěchy. V Česku jsme ho poprvé mohli vidět v prosinci, v lednu se dočkáme další premiérové epizody a v únoru se již představí v plné formě.

Co si o seriálu myslíte? Bude to další úspěšný seriál Disney Channel?

Zack a Cody se opravdu vrací! Oficiálně potvrzeno.

7. ledna 2014 v 17:27 | TV Disney Media Blog

Dnes jsme si otevřeli v emailové schránce potvrzující email, kde se opravdu potvrdil návrat seriálu Sladký život Zacka & Codyho. Zastupující agentura pro Disney Channel pro český trh nám tedy návrat oficiálně potvrdila: "Máte pravdu, ještě jsem informaci ověřovala. Ano, seriál se skutečně vrací, bude vysílán ve stejném čase i po celý únor." Doufáme tedy, že Disney Channel opět nepřehodnotí návrat a třetí sérii z vysílání stáhne, jak už se to kolikrát stalo.

Disney Channel vrací Sladký život Zacka & Codyho!

5. ledna 2014 v 15:50 | TV Disney Media Blog
Oblíbený seriál všech dětí po celém světě, které na seriál stále vzpomínájí, se vrací na český Disney Channel. Seriál Sladký život Zacka a Codyho se na Disney Channel vrací s premiérovou třetí sérií hned po dovysílání jeho spin-offu Sladký život na moři. Seriál, který nás poprvé seznámil s bláznivými dvojčaty Zackem a Codym, se vrátí již 30. ledna 2014 od 10:30 s dvojtou nabídkou premiérových epizod. Následující den by měly bejt odvysílané další dvě premiérové epizody. Informace o třetí sérii se objevily po poslední aktualizace programu na měsíc leden. Premiérové epizody třetí série se vrátí hned po reprízách dvou předcházejících sezónách, které již Disney Channel odvysílal před několika lety.

P.S.: Stále však nemáme stoprocentní jistotu, může se jednat o chybu při tvorbě programu. V nejbližší době očekáváme vyjádření přímo od Disney. Budeme vás po sléze informovat.

Jak se těšíte na případnou třetí sérii Sladkého života Zacka a Codyho?

Po Farmě R.A.K. skončí po třetí sérii i Rybičky

31. prosince 2013 v 0:26 | TV Disney Media Blog

Po hraném seriálu Farma R.A.K. opustí dětskou stanici i animovaný seriál Rybičky. Stejně jako Farma skončí po své třetí sérii a svých 60ti půlhodinových epizodách. Informaci potvrdil autor seriálu. Seriál Rybičky se v USA narozdíl o Česka stále vysílá. V Česku se seriál pozastavil v části druhé série, o dalších premiérových epizodách v Česku se nemluví.

Seriál "Farma R.A.K." po třetí sérii končí

28. prosince 2013 v 15:49 | TV Disney Media Blog

Seriál Farma R.A.K. vysílaný od roku 2011 završí své působení na Disney Channel třetí sérií.
Oznámila to hlavní herečka seriálu China Anne McClain na svém twitter účtu.

Jak jsme nedávno pochybovali o zrušení seriálu, tak se nakonec vyplnilo. Jake Short totiž začal natáčet zcela nový seriál, tentokrát však pro Disney XD Mighty Med. Jeho působení na Farmě R.A.K. by tedy bylo omezené. Disney však mohl využít možnost, tak jako u nedávno obnoveného seriálu Nakopni to!, kde seriál pro čtvrtou sérii opustila herečka Olivia Holt kvůli své roli v I Didn't Do It. Disney tuto možnost však nevyužil a Farmu R.A.K. zavřel po třetí sérii.

Co říkáte na zrušení seriálu? Bude vám seriál chybět?

PROMO: Podívejte se, jak se herci z Jessie změnili po třech sezonách!

21. prosince 2013 v 20:32 | TV Disney Media Blog

Letošním koncem roku 2013 začala v Americe již třetí série Jessie, jak už to u amerických seriálů bývá s každou sérií jsou herci pozváni na schůzku, kde se spolu a později i jednotlivě vyfotí na nové promo fotky, které Disney Channel poté využívá k propagaci před diváky.

Co se týče seriálu Jessie, který poprvé uvedl své první promo fotografii už v roce 2011, chvíli po finálové epizodě Sladkého života na moři, kde Debby Ryan poprvé zazářila jako hlavní postava, prošli sherci velkými změnami. Největší změnou prošla hlavně sestava Rossovic dětí. Z nich potom nejvíce asi sladká Zuri Rossová alias Skai Jackson, krásná Emma Rossová alias Peyton List a vyrostli nám i chlapci Ravi Ross alias Karar Brar a Luke Ross alias Cameron Boyce.

VIDEO: Koukni se, jak bude vypadat nový seriál s Olivii Holt

9. prosince 2013 v 18:43 | TV Disney Blog Media

Disney Channel připravuje na leden premiéru nového seriálu v Americe. Nedávno tedy vypustil první ukázku přímo se scény seriály. Vy teď máte jedinečnou možnost ho zkouknout. Co na něj říkáte?

Seriál s Olivii Holt startuje na DC již 17. ledna 2014!

3. prosince 2013 v 17:33 | TV Disney Blog Media

Holt se představí ve zbrusu novém Disney Channel seriálu I Didn't Do It již 17. ledna 2014.

Mimo jiné se v seriálu objeví nově vycházející hvězdy Austin North, Piper Curda, Peyton Clark a Sarah Gilman. Seriál ti představí každodenní teenagerské problémy, které často také zažíváš i ty sám!

Těšíte se na nový seriál nebo chcete Olivii Holt zpátky do Nakopni to!?

Crossover mezi JESSIE a Charlie již na konci listopadu!

16. listopadu 2013 v 18:49 | TV Disney Blog Media

Tak jako každý rok, tak i letos si Disney Channel pro své věrné fanoušky připravil jednu epizodu, kde se střetnou postavy z různých seriálů. Letos to bude seriál JESSIE, který již loni zazářil ve svém prvním crossoveru s Austin a Ally, a Hodně štěstí, Charlie, který se objevil už jednou s Na parket!. Letošní crossover se bude jmenoval Good Luck JESSIE: NYC Christmas.

Disney Channel tento speciál uvede již 29. listopadu 2013, čímž také odstartuje svůj speciální každoroční program Fa-la-la-lidays, který bude probíhat celý prosinec a součástí budou speciální epizody s vánoční tématikou našich seriálů.

Nyní se můžete podívat na oficiální ukázku z crossoveru, a také na speciální znělku, ve které se spojí Jessie i Charlie! Jak se na epizodu těšíte?


Skončí Farma R.A.K. po třetí sérii?

29. října 2013 v 22:28 | TV Disney Blog Media

Stále nám v redakci vrtá hlavou zda bude, tak jako seriál Na parket!, zrušen i seriál Farma R.A.K. po třetí sérii.

Důvodů nám k tomu hraje hned několik, jednak pomalu klesající sledovanost oproti předchozím sériím, ale také nástup Jakea Shorta do nového Disney XD seriál Mighty Med, který nedávno v USA odstartoval a doplnil, tak sérii hraných seriálů s Lab Rats, Nakopni to! či Crash & Bernstein. Zda i přesto Disney Channel obnoví seriál i pro čtvrtou sérii se tedy zatím neví, ale zda obnoví, tak musí následovat buď odchod postavy Fletchera nebo-li Jakea Shorta, což se stalo např. s Olivií Holt z Nakopni to!, která již nebude vystupovat v jeho čtvrté sérii kvůli novému Disney Channel seriálu I Didn't Do It, a nebo bude tato postava omezena v jeho výstupu.

Co myslíte, obnoví Disney Channel tento seriál?

Austin a Ally v Americe odstartovala třetí série!

28. října 2013 v 0:09 | TV Disney Blog Media

Právě dnes odstartuje v Americe již třetí série. Seriál se těší po celém světě velké úspěšnosti. Na své domácí mutaci Disney Channelu seriál sleduje přibližně kolem 4 milionů diváků. Jelikož nedávno také skončila druhá série a u nás stále ještě není a dlouho asi ještě nebude, jelikož teprve končí série první, nebudeme víc prozrazovat. Jen řekneme, že se na konci druhé série stane něco obrovského a ze začátku třetí se to začne vysvětlovat.


Musíme konstatovat, že se máte na co těšit!

VIDEO: Poslední epizoda Na parket!

14. října 2013 v 20:49 | TV Disney Blog Media

Disney Channel zveřejnil první promo video na poslední epizodu seriálu Na parket! - Remember Me.

Finálová epizoda seriálu Na parket! již v listopadu!

13. října 2013 v 19:20 | TV Disney Blog Media

Konec seriálu se blíží. Disney Channel oznámil oficiální datum, kdy seriál odvysílá svojí poslední epizodu. Speciální finálová epizoda s délkou běžné epizody bude uveden již 10. listopadu 2013. Název epizody byl znán již dříve, nyní se však potvrdil a finále bylo nazváno Remeber Me. V poslední epizodě seriálu bude uvedena i nová muzika od hlavní představitelky Rocky - Zendayi. Diváci se můžou také těšit na speciální choreografie od známého profesionála Roseroa McCoya. Objeví se zde také normální obsazení seriál. Chybět bude jen Kenton Duty, u kterého Disney Channel sliboval alespoň hostování, tož ale za celou třetí sérii nesplnil ani jednou.

Jak se těšíte na konec seriálu? Bude vám seriál chybět? Chtěli byste spin-off seriálu?
Hlasujte v naší anketě pod článkem!

Čtvrtá série hned v listopadu!

6. října 2013 v 23:26 | TV Disney Blog Media

Celosvětově oblíbený seriál Hodně štěstí, Charlie přichází v listopadu na český Disney Channel již se svou čtvrtou a zároveň poslední sérií. Kdo viděl včerejší premiérou finální epizody třetí série, zjitil, že Duncanovi přišli o svůj dům, co se bude dít potom, co dům napadli termiti, uvidíte práve v nové sérii. Těšit se můžete i na znamé Muppeti!

NE10.11.09:304x01Duncan Dream House
NE17.11.09:304x02Doppel Date
NE24.11.09:304x03Demolition Dabney

Premiéry seriálu se se čtvrtou a zároveň poslední sezónou stěhují do nedělního ranního slotu.
Jak se těšíte na novou série rodinů Duncanových?

Latinsko-americký seriál dorazil do Česka!

6. října 2013 v 10:32 | TV Disney Blog Media

Latinsko-americký seriál Violetta z roku 2012 přichází na obrazovky české mutace Disney Channelu. Poprvé byl seriál uveden v Latinské Americe a v Itálii a to 14. května 2012. Do Česka přichází následující měsíc - Listopad. Seriál vypráví o děvčeti, které žilo s otcem v Evropě a nyní se vrací žít svůj dospívající život do rodného Buenos Aires.

Diváci se můžou těšit na propracovaná hudební i pěvecká vystoupení, které obsahuje každá epizoda. Hlavní postavu Violetta ztvární latinsko-americká herečka Martina Stoesselová. Seriál Violetta je v pořadí druhým seriálem, který přichází na český Disney Channel z oblasti Latinské Ameriky. Prvním byl seriál Jake & Blake. Letos v dubnu se začala vysílat již druhá řada. První řada obsahuje celkem 80 epizod, stejný počet se plánuje i u řady druhé. Diváci v Česku uvidí v listopadu prvních 15 epizod. Premiéra proběhne 11. listopadu 2013 v 18:05 a další epizody poběží každý všední den ve stejný čas s reprízou druhý den odpoledne.

Jak se na nový seriál těšíte? Viděli jste již nějakou ukázku?
Víte, že v druhé řadě seriálu se objeví i známá Disney Channel herečka Bridgit Mendler?

Finále: Seriál s Charlie ukončí třetí sérii!

4. října 2013 v 13:28 | TV Disney Blog Media

Třetí řada seriálu Hodně štěstí, Charlie se blíží ke konci. Poslední epizoda s názvem Všechno se rozpadá se bude vysílat v neděli 6 října v 9:30. Duncanovi zjistí, že v domě mají termity. V tomto díle také vyjde najevo, že vztah na dálku příliš nefunguje a jeden člen rodiny dostane jedinečnou pracovní příležitost.

Tedy zjistí, že se Spencer stěhuje do Bostonu, kde mu bylo nabídnuto místo v herecké škole. Brzy však zjistí, že vztah na dálku je velmi těžké udržet. V práci Bob narazí na vzácný druh termitů. Nedopatřením se mu podaří termity vypustit v domě, který se brzy začne stávat jejich obětí. Amy začne psát svůj vlastní maminkovský blog, aby se vyrovnala Debbie Dooleyové. Ve chvíli kdy se všechny tyto věci zkombinují, život Duncanů je pěkně složitý…

Nepropásni závěr třetí řady seriálu Hodně štěstí, Charlie: Všechno se rozpadá v neděli 6. října v 9:30

Městečko záhad: Nové epizody s jiným dabingem!

3. října 2013 v 19:16 | TV Disney Blog Media

Podivný a nezvyklý animovaný seriál Městečko záhad pokračuje a tento měsíc na tebe čekají každou sobotu od 5. října úplně nové epizody vždy v 9:30.

V těchto epizodách se představí 12 letá Mabel, která se svým bratrem Dipperem tráví prázdniny u svého strýce Zlejdy Stana v městečku záhad. Brzy zjistí, že věci nejsou takové, jaké se na první pohled zdají. S pomocí záhadné knihy, kterou Dipper najde v lese, brzy zjistí, že se jejich každodenní život změní a bude mnohem divnější, než byl doposud.

Nalaď si nejnovější epizody seriálu Městečko záhad každou sobotu od 5. října v 9:30.

ČT :D nabídne oblíbené seriály od Disney

20. srpna 2013 v 0:24 | TV Disney Blog Media

Česká televize od 31. srpna nabídne dva nové kanály v jednom - ČT :D a ČT art. Vyjimečností je kanál ČT:D, který bude v Česku první zcela dětsky určená televize, která nabídne jedinečný program pro děti.

Zcela určitě se shodneme, že dětský kanál nemůže zapomenout na Disneyho produkci. Můžeme si oddechnout, jelikož ČT:D nabídne i produkci od nejúspěšnější dětské produkce. Nabídne nám hned několik hraných i animovaných seriálů.

První seriál, který od 1. září od 7:00 a reprízou v odpoledních hodinách, ČT:D nabídne bude jedinečný hraný Disney seriál s naší oblíbenou herečkou Selenou Gomez - Kouzelníci z Waverly. Dalším seriál, který ČT:D nabídne přes víkendy bude opět hraný seriál, který sice není od produkce Disney, ale k Disney Channel v Česku neodmyslitelně patří je seriál o mořských pannách - H2O: Stačí přidat vodu. U kterého nabídne ČT:D první dvě série, o třetí bude přemýšlet. Mezi animáky, které se již objevují delší dobu na stanicích České televize bude - Phineas a Ferb a Kim Possible. Planovaným hraným seriálem, který by měla nová dětská stanice nabídnout bude seriál o malé holčičce a její rodině - Hodně štěstí, Charlie.

Těšíte se na nově připravovaný dětský kanál od České televize s Disneyho seriály? Budete Kouzelníky sledovat od první série a pěknš postupně každý pracovní den?

Týden s herci Farmy R.A.K.

19. srpna 2013 v 14:22 | TV Disney Blog Media

Letos v srpnu má Disney Channel přichystanou pro fanoušky seriálu Farma R.A.K. opravdovou odměnu. Stráví celý týden s herci ze seriálu - od pondělí 19. do pátku 23. srpna vždy v 9:20.

Poznej lépe herce ze seriálu Farma R.A.K. - budou se vzájemně zpovídat, odpovídat na otázky, snažit se vyhrávat soutěže a odhalí také tajemství z natáčení - to vše mezi jednotlivými epizodami Farmy R.A.K.

Farma R.A.K.: Týden s herci sleduj na Disney Channel od pondělí 19. do pátku 23. srpna vždy v 9:20.

Totally Spies: Špionky se pravděpodobně na DC neuvedou

9. srpna 2013 v 22:40 | TV Disney Blog Media

Nově připravovaná, v pořadí již šestá, série animovaného seriálu Totally Spies: Špionky, který uvedl poprvé na české obzovky právě předchůdce Disney Channelu, se pravděpodobně již na českém Disney Channel neobjeví.

Disneyho předchůdce Jetix, který seriál v Česku premiérově uvedl skončil. Jeho nástupce právě Disney Channel v seriálu pokračoval, teď to však vypadá, že novou sérii již neuvede. Šestá série začne v Americe již letos v září a čekáji celkem 26 epizod, tak jako předcházející série. To, že Disney Channel neodvysílá šestou sérii neznamená, že ji v Česku neuvidíme. Premiérovou sérii uvede konkurent Disney Channel druhá dětská stanice Nickelodeon.

Kdy se přestě šestá série na Nickelodeonu objeví neznáme. Jelikož vedeme blog o Disney uvedeme pouze premiéru šesté řady. Dále již novinky o tomto seriálu neuveřejníme. Jen pouze pokud bude nějaká změna.
 
 

Reklama