Disney Junior

Art Attack - nový seriál pro Disney Junior

22. listopadu 2012 v 23:57 | TV Disney Blog Media

Od pondělí 10. prosince každý všední den vždy v 16:00

Připravte se, že letos v prosinci budou vaše ruce pěkně zalepené a zapatlané, protože na Disney Channel přichází úplně nový seriál ART ATTACK, který se bude vysílat od pondělí 10. prosince každý všední den vždy v 16:00. Popadni štětec a užij si odpoledne plné kreativních a bláznivých zážitků se stanicí Disney Channel a novými epizodami seriálu.

ART ATTACK je seriál určený dětem, který v nich podněcuje kreativitu a pomáhá překonávat bariéry typu "Já to nedokážu". Děti jsou vtaženy do prostředí plného obřích kyblíků s barvami a tužek. ART ATTACK je jednou velkou uměleckou show, plnou vizuálních zážitků. Pamatuj si: nemusíš být velkým umělcem, abys dokázal tvořit velké umění.

Nepropásni premiéru seriálu ART ATTACK od pondělí 10. prosince každý všední den vždy v 16:00.

(Pro zvětšení fotografie na ní klikněte.)

Medvídek Mouk! Nový seriál na českém Disney Junior!

13. ledna 2012 v 22:06 | Fanda
Nový seriál, který nese název "Medvídek Mouk" bude v České republice od 13. února vysílat televize Disney Junior.

Zabalte si batohy a cestujte po světě s "Mouk" - zcela novým seriálem Disney Junior, který má premiéru v pondělí 13. února v 7:45. Mouk je sedmileté medvědí mládě, které spolu se svými dvěma kamarády PoPem a Chavapou cestuje po světě, aby pomohl zodpovědět otázky pro svou babičku. Mouk cestuje ve svém solárním letadle a celou cestu se setkává s různými problémy.

Pojďte a objevujte spolu s "Moukem" každý všední den od pondělí 13. února v 7:45 a v 6:50 o víkendech.

Nový seriál OCTONAUTS na americkém Disney Junior!

21. prosince 2011 v 21:24 | Fanda

Nová hitovka, která už 9. ledna 2011 nastoupí na americké televize Disney Junior! V říjnu 2010 se mu dařilo v UK. Kde se mu dařilo, tak se USA rozhodlo ho taky nasadit. Těšíte se až bude nějaký nový seriál u nás na Disney Junior? Sledujte nějaký seriál z TV Disney Junior?
 
 

Reklama