Disney Movie

Nový film Zapped již 27. června v USA

17. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog

Jedna z hvězda - Zendaya - ze seriálu Na parket!, který před necelým rokem skončil představí 27. června svůj nový film Zapped. Film vypráví o dívce jménem Zoey (Zendaya), která získá aplikaci na ovládání psů, jenže aplikace nefunguje na psy, ale na chlapce. Jednoho z chlapců, které bude ovládat si zahraje i Spencer Boldman známý z Laboratorních krys. Dále se ve filmu objeví Chanelle Peloso či Emilia McCarthy.


Jak se vám nová Zendayin film Zapped líbí? Těšíte se na něj?

Teen Beach Movie 2 se začne točit v létě

16. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog

Jak se dalo dopředu předpokládat... Disney Channel se rozhodl na základě úspěšnosti nového filmu Film mých snů neboli Teen Beach Movie natočit i jeho pokračování s doplněním názvu číslem 2. Jedná se velmi úspěšný film, který se snaží navázat na úspěšnost trilogie High School Musical, ve které si zahrali herci jako Zac Efron a Vanessa Hudgens, právě k těmto hercům jsou přiřazováni Ross Lynch a Maia Mitchell, kteří pro změnu představují titulní dvojku ve filmu Teen Beach Movie. Své role si kromě Lynche a Mitchell zopakují také Grace Phipps, Garrett Clayton a John DeLuca.

Těšíte se na pokračování filmu, které se začne natáčet již letos v létě?

Disney Channel připravuje pro rok 2015 Original Movie “Descendants”

20. prosince 2013 v 9:06 | TV Disney Media Blog

Disney Channel pomalu začíná připravovat nový Original Film - Descendants, který by se na obrazovkách měl objevit někdy v roce 2015. Disney k němu momentálně začíná schánět to nejdůležitější, tedy herce, kteří postavy ve filmu ztvární. Start na jeho první realizaci, co se natáčení týče, by měl odstartovat začátkem nového roku 2014.

Na post režiséra filmu dosedne známý režisér, který vlastní ocenění Emmy, Kenny Ortega, který se podílel a diváci ho znají hlavně z příprav natáčení trilogie Muzikál ze střední, nejúspěšnějšího filmu od Disney Channel všech dob. Scénář k filmu vymysleli a sepsali Josann McGibbon a Sara Parriott

Děj filmu se bude odehrávát v krásném, současném indickém královském prostředí, kde syn krále a královny začíná své námluvy na svou novou ženu, která s ním posléze usedne na královský trůn. Ve filmu by se měly objevit známé Disneyovské charaktery ze známých filmů Kráska a zvíře, Šípková růženka, Dobrá víla a mnoho dalších.

P.S.: Jednou z hlavních postal by měla být i nová tvář Disney Channel ze seriálu Liv a Maddie Dove Cameron.

Podívejte se do zákulisí univerzity pro příšerky

27. října 2013 v 23:22 | TV Disney Blog Media

Tento fascinující dokument má premiéru na stanici Disney Channel v listopadu a zavede diváky do tajů a za kamery tolik očekávaného filmu z produkce Disney•Pixar, Univerzita pro příšerky. Dokument se vrací v čase a začíná ve chvíli, kdy se oba hrdinové poprvé potkají v chodbách univerzity a nemůžou jeden druhého vystát.

Nepropásni Univerzitu pro příšerky: V příšeří zákulisí na stanici Disney Channel v sobotu 2. listopadu v 9:00.

Sladký život ve filmu přichází na Disney Channel!

5. října 2013 v 0:11 | TV Disney Blog Media

Film, který doplňuje sérii seriálů Sladký život Zacka a Codyho a Sladký život na moři, přichází po dvou letech po premiéře v USA na český Disney Channel. Rychlý konec třetí série Sladkého života na moři se nezastavitelně blíží a Disney Channel nasazuje na měsíc listopad film na motivy seriálů dějově zapadající mezi předposlední a poslední epizodou třetí série jmenovaného seriálu. Premiéru si v Česku zažije dne 23. listopadu 2013 v 11:00 hodin.

Diváco a fanoušci se můžou těšit na velké trable dvojčat Martinových v patách s London Tipnovou, pana Mosebyho či Bailey Pickettovou. Disney Channel v listopadu také odvysílá další epizody třetí série.

SO09.11.14:003x16The Play's The Thing
SO23.11.11:00------Sladký život ve filmu
SO23.11.14:003x20Snakes On a Boat

Film mých snů - Premiéra již zítra!

13. září 2013 v 16:01 | TV Disney Blog Media

PŘIPRAVTE SI SURFOVACÍ PRKNA A PONOŘTE SE DO NOVÉ LETNÍ KOMEDIE DISNEY CHANNEL PLNÉ HUDBY A TANCE - PŘICHÁZÍ FILM MÝCH SNŮ

- Premiéra filmu v sobotu 14. září 2013 v 11:00 -

Disney Channel, který představil dětskému a teenagerovskému publiku již celou řadu filmových muzikálů, v premiéře odvysílá 14. září v 11:00 netrpělivě očekávaný Film mých snů - klasický plážový film v moderním zpracování. Ve filmu se surfaři Brady a McKenzie omylem ocitnou ve starém plážovém muzikálu a hrozí jim, že se už nikdy nebudou moci vrátit zpět.

V hlavních rolích filmu natáčeného na karibském ostrově Portoriko diváci uvidí Rosse Lynche (Austin & Ally) jako Bradyho a Maiu Mitchellovou (The Fosters) jako McKenzie. Ve Filmu mých snů se dále představí Grace Phippsová v roli Lely, Garrett Clayton v roli Tannera, John Deluca jako Butch, Chrissie Fitová v roli Cheechee, Kevin Chamberlin jako Dr. Fusion a Steve Valentine jako Les Camembert.

Film začíná poslední prázdninový den. Plážový život a surfové prkno McKenzie, která se stěhuje do elitní internátní školy, aby tak splnila sen své rodině, se mají stát minulostí. Najednou se ale s Bradym záhadně přenesou do jeho oblíbeného plážového filmu ze 60. let - Wet Side Story. Ve filmu se odehrává boj mezi surfaři a motorkáři o nadvládu nad místní pláží a v jeho průběhu všichni spontánně zpívají a tančí. Brady a McKenzie musí udělat vše pro to, aby se vrátili zpět do reality. Jejich životy se ale možná nadobro změní, když omylem naruší romantickou dějovou linii filmu - filmový hezoun surfař Tanner se zamiluje do McKenzie a motorkářka Lela naopak do Bradyho. Podaří se Bradymu a McKenzie vrátit se zpět ro reality?

Autory filmu jsou Vince Marcello a Mark Landry (Zombie Prom) a Robert Horn (Sharpay a její báječné dobrodružství). Film režíroval Jeffrey Hornaday (Pako mých snů) a choreografii měl na starost Chris Scott (Lemonade Mouth).

Soundtrack Filmu mých snů se inspiroval surfařským rockem, R&B a popem a najdete na něm deset originálních hitů.

Disney Channel je 24hodinový televizní kanál pro rodiny s dětmi. V nabídce diváci naleznou seriály a filmy z vlastní tvorby Disney Channelu i nesmrtelné celovečerní trháky z dílny The Walt Disney Company. V současné době je dostupný milionům diváků po celém světě a je součástí Disney/ABC Television Group.

Disney Channel představil Film mých snů na novém webu

10. srpna 2013 v 22:20 | TV Disney Blog Media

Disney Channel představil na svém webu novou stránku pro nový původní film Film mých snů, který představí již 14. září v 11:00 pouze na Disney Channel. VIP premiéra filmu se bude konat příští neděli 18. srpna. Nový web naleznete zde.

Disney Channel odkazuje návštěvníky, ať dorazí jindy, že správci šli surfovat a ještě nedorazili zpět. Svůj nový film tam popisuje takto: Hlavními hrdiny snímku Film mých snů jsou Ross Lynch (Austin & Ally) jako Brady a nová hvězda Disney Channel Maia Mitchellová v roli McKenzie. Mack a Brady si užívají jízdu na poslední vlně prázdnin, ale nějaká záhadná síla je znenadání přemístí do prostředí klasického plážového filmu Wet Side Story. Proti sobě tu stojí surfaři a bikeři, kteří bojují o nadvládu nad místní pláží. Brady a Mack si zpočátku užívají beztarostné atmosféry, ale čím dál více si uvědomjí, že musí najít způsob, jak se dostat zpět do reality. V jednu chvíli to vypadá, že se jim všechno vymklo kontrole a už nikdy se jim nepodaří najít cestu zpět, protože hlavní hrdina filmu, surfař Tanner, se zamiluje do Mack a bikerka Lela zase jede po Bradym. Jak to dopadne? A co jim pomůže vrátit se zpět? Odpovědi najdeš v nejlepším filmu tohoto léta!

(Více obrázků v celém článku)

Muzikál ze střední 3 již 28. září 2013

6. srpna 2013 v 19:30 | TV Disney Blog Media

Třetí díl úspěšné trilogie Muzikál ze střední se vrací na český Disney Channel po dlouhé době s velkou premiérou. V pořadí třetí a zároveň poslední díl bude mít premiéru 28. září 2013 v 11:00.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník nám ukazuje studentské "mazáky" Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny.

Měli jste rádi pár Troy a Gabriela? Jste rádi, že bude Disney Channel film vysílat?

Film mých snů - Premiéra 14. září 2013!

6. srpna 2013 v 19:10 | TV Disney Blog Media

Zbrusu nový a velmi úspěšný film Film mých snů, který se zařadil svou americkou premiérou mezi nejlepších 10 filmů, co se sledovanosti týče, přichází na české televize. Disney Channel odvysílá premiéru filmu již v sobotu 14. září 2013, jak už je zvykem v 11:00. Nezapomeňte tedy sledovat jeho premiéru. Již teď se kvůli jeho úspěchu mluví o pokračování!

Co na film říkáte? Těšíte se na něj?

Teen Beach Movie slaví úspěch!

21. července 2013 v 22:32 | TV Disney Blog Media

Nový původní Disney film Teen Beach Movie slaví velký úspěch, jak v USA, UK, Kanadě tak v Německu, což jsou zatím země, kde proběhla premiéra nového filmu. Velmi můžeme vidět, že Disney Channel si na novém filmu velmi zakládá, prezentuje ho všude, kde může. Obsazení se objevilo v několika televizních show po celém světě. Disney vydal také soundtrack k tomu to filmu, který zažívá totéž co film. Velký úspěch!

Poté, co proběhla premiéra, první byla premiéra však v UK, probíhal v USA i Live Chat právě s herci toho to filmu. Sledovanost, kterou film získal při premiéře v Americe, se vyšplhala v celkovém žebříčku premiér Disney původních filmů před původní hit Disney Muzikál ze střední. Nový film získal celkem 8,4 milionů diváků, při čemž velký hit Muzikál ze střední sledovalo pouze 7,7 milionů diváků. Teen Beach Movie svojí sledovaností překonal sledovanost filmů jako je např. i pokračování filmu Camp Rock. Zařadil jsem tím na pátou pozici mezi TOP 10 nejvíce sledovaných Disney původních filmů.


Nabízí se otázka zda Disney Channel začně brzy pracovat na Teen Beach Movie 2. Všechny okolnosti tomu tak naznačují. jelikož slaví takový úspěch jako jeho původní hit Muzikál ze střední, který se dočkal hned dalších dvou pokračování, z něhož poslední šel premiérově do kin. Uvidíme, jak se okolnosti vyvrbí.

Co myslíte bude v této senzaci Disney Channel pokračovat?

Obsazení nového filmu Film mých snů v GMA

16. července 2013 v 20:18 | TV Disney Blog Media

Obsazení nového Disney filmu Film mých snů, který se již zítra představí v Anglii a USA ve stejný den, nedávno vystoupilo v ranní show, jako je u nás Snídaně s Novou, Dobré ráno Ameriko! Vy máte teď možnost se na jejich vystoupení podívat.


U nás se filmu dočkáme již letošní září, jak se na tento film těšíte a jak se vám líbilo vystoupení GMA?

Nový film z produkce Disney: Film mých snů již v září!

27. června 2013 v 9:42 | TV Disney Blog Media

Nová film z Disneyho produkce, jehož český název je Film mých snů, se své premiéry na českém Disney Channel dočká již letošní září. Amerika s Anglií se však filmu dočkají už 19. července! Film je inspirován klasickým surfařskými filmy s Rossem Lynchem a novou vycházející hvězdou, kterou můžete znát již z nového seriál ABC Family The Fosters či její učinkování seriál Jessie, Maiou Mitchellovou v hlavní roli.

Maia Mitchell si zahraje surfařku McKenzie, a Ross Lynch ze seriálu Austin & Ally ztvární jejího přítele Bradyho. McKenzie se však stěhuje pryč, ale ještě předtím, než si společně s Bradym sjedou poslední vlnu, objeví se ve svém oblíbeném filmu West Side Story ze šedesátých let, kde mezi sebou zápasí cyklisté a surfaři.

Letní hit "Teen Beach Movie" už 19. července!

22. března 2013 v 22:08 | TV Disney Blog Media

Zbrusu letní filmový hit Disneyho Teen Beach Movie míří na americký Disney Channel s novou čerstvě vycházející hereckou dvojkou Rossem Lynchem a Miaou Mitchellovou. Film se měl napřed jmenovat Teen Beach Musical, ale po uvážení tvůrců byl přejmenován na Teen Beach Movie, aby si ho diváci nezařadili pod prosté pokračování High School Musical.

Film se natáčel v Puerto Ricu. Film je přenesen do šedesátých a sedmdesátých let. Disney Channel a my s ním doufáme, že film bude stejně úspěšný jako trilogie High School Musical se Zackem Efronem a Vanessou Hudgensovou. V hlavních rolích se zde objeví Ross Lynch (Austin & Ally, člen skupiny R5) jako Brady, Maia Mitchell (Jessie) jako McKenzie. Dále se objeví i Grace Phipps jako Lela, Garett Clayton jako Tanner a další. Součástí se stanou i oblíbenci Steve Valentine (Jsem v kapele) a Kevin Chamberlin (Jessie).

Kompletní film si vzal napaškál Jeffrey Hornaday, který se podílel i na výrobě filmu Pako mých snů. Scénář k filmu dopsali Vince Marcello, Mark Landry a Robert Horn, který byl i součástí Sharpay a její báječné dobrodružství. Film odvysílá americký Disney Channel již 19. července letošního roku. U nás by se mohl objevit již začátkem školního roku.

Součástí našeho článku je i galerie a trailer na filmu, které si můžete teď prohlédnout.

Trailer:

Galerie:
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Chcete film na motivy Královských dvojčat?

1. března 2013 v 18:08 | TV Disney Blog Media

Na twitteru začli kolovat novinky ohledně seriálu Královská dvojčata. Jelikož Dvojčata skončila v USA už 18. února 2013. Obsazení přišlo s novinkou na své twitter účty, že pokud fanoušci dají přes milion hashtagů* objeví se na obrazovkách film na motivy tohoto seriálu i s Mitchellem Mussem. Pokud chcete pomoct nazbírat milion hshtagů stačí jít na twitter a napsat do statusu "I Want #PAIROFKINGSMOVIE."

Herci napsali:

Ryan Ochoa: Kdo chce vidět "PAIR OG KINGS" film? Potřebujeme milion hashtags! #PAIROFKINGSMOVIE

Geno Segers: Kdo chce vidět "PAIR OF KINGS" film se všemi třemi krály, krámel Boomer, Bradym a Bozem a zbytek obsazení? #PAIROFKINGSMOVIE

CHTĚLI BY JSTE FILM NA MOTIVY SERIÁL? POMŮŽETE K JEHO REALIZACI?

* hashtags je na twitter přezdíváno spojení před kterým se nachází #

Premiéra filmu Vnitřní zář!

8. září 2012 v 19:25 | TV Disney

VNITŘNÍ ZÁŘ - PŘICHÁZÍ VELMI OČEKÁVANÝ FILM Z PRODUKCE DISNEY CHANNELU

Skvělá hudba, dech beroucí příběh a v hlavních rolích Tyler James Williams, Coco Jonesová a Trevor Jackson

Film Vnitřní zář měl premiéru 8. září na stanici Disney Channel

Praha, 21. srpna 2012: Po úspěšných filmech z produkce Disney Channelu - Muzikál ze střední, Camp Rock a Lemonade Mouth, přichází další - Vnitřní zář. Úplně nový inspirativní a energií nabitý příběh pro děti a rodiče plný skvělé hudby měl premiéru v 10:30 v sobotu 8. září na stanici Disney Channel.

Moderní příběh na motivy hry Cyrano z Bergeracu se odehrává ve světě plném hip-hopu, rapu a kostelní muziky a sleduje životy tří teenagerů, kteří přicházejí na to, jak moc je důležité být sám sebou. V novém filmu z produkce Disney Channelu se představí Tyler James Williams (Chrise nemá nikdo rád) po boku zpěvačky nahrávající v Hollywood Records, Coco Jonesové a Trevora Jacksona (Heuréka - město divů).

Příběh oslavující rodinu, přátelství a víru se odehrává v Atlantě, kde Cyrus DeBarge a jeho nejlepší kamarád Kris McDuffy opět potkají svoji kamarádku z dětství, v té době již vycházející pěveckou hvězdu, Roxanne "Roxie" Andrewsovou, jejíž hudební vydavatelství sponzoruje soutěž pro mladé textaře v jednom ze zdejších klubů. Cyrus, který skládá hudbu pod přezdívkou "Truth", složí procítěnou skladbu o Roxie, která soutěž vyhraje. Autorství je ale naneštěstí připsáno Krisovi. Cyrusovo chybějící sebevědomí mu nedovolí se postavit proti tomuto nedopatření a Kris, nejenže přijme veškeré ovace, ale dokonce začne získávat Roxiino srdce. Nyní vše záleží jen na jeho odvaze překonat své pochybnosti, odhalit své pravé já a chopit se příležitosti následovat své sny. A při tom všem musí Cyrus přesvědčit svého otce, kazatele, že hip hopová muzika v sobě dokáže nést pozitivní poselství.

Ve filmu se představí Tyler James Williams v roli Cyruse DeBarge, Coco Jonesová (Radio Disney N.B.T.) v roli Roxanne Andrewsové, Trevor Jackson, který hraje Krise McDuffyho, Brandon Mychal Smith (Náhody!) v roli Lorda Da Blinge, Dawnn Lewisová (A Different World) hrající Cyrusovu matku Gail De Barge, Alex Desert (Becker) v roli Leviho, vlastníka teenagerovského klubu, ve kterém Cyrus pracuje, Nicole Sullivanová (MADtv) se představí jako Lyla, hudební manažerka Roxanne, a nakonec Courtney B. Vance (Vzpomínka na budoucnost) v roli Cyrusova otce, kazatele Jacoba DeBarge.

Film Vnitřní zář byl režírován dvojnásobným držitelem ceny DGA Paulem Hoenem (Camp Rock 2: Velký koncert, Jonas). Scénář napsal Eric Daniel a Don D. Scott (Holičství, Holičství 2) a choreografii zpracoval Danny Teeson (American Idol) ve spolupráci s Brandonem Shawem (Umíte tančit?). Film se natáčel v produkci společnosti G Wave Productions, LLC. v Altlantě a Mariettě ve státě Georgia.

Tisková zpráva: Best Communications

Jak se Vám film líbil? Co na něj říkáte? Jaké máte pocity? Dejte nám vědět do komentářů!

Nový původní film "Vnitřní zář"

2. srpna 2012 v 14:00 | TV Disney

Nepropásni premiéru nejnovějšího filmu z produkce Disney Channelu, Vnitřní zář, již v sobotu 8. září v 10:30.

16letý hudebník Cyrus DeBarge je neuvěřitelně talentovaný, obdařený citem pro rytmus, ale chybí mu potřebné sebevědomí postavit se na pódium nebo říci Roxane, dívce, do které je už dlouho zakoukaný, co k ní opravdu cítí.
Když Cyrus zvítězí v soutěži o nejlepšího autora písně, zpanikaří a nechá svého kamaráda Krise, aby bylo vítězství připsáno jemu. A když se Roxana začne do Krise zamilovávat, v domnění, že on je autorem upřímné písně, Cyrus si konečně uvědomí jaká je cena za nesmělost.

Přidej se k Disney Channelu v sobotu 8. září v 10:30 a sleduj premiéru filmu Vnitřní zář, který má reprízu v 20:35 a pak opět v neděli 9. září ve 12:30 a v 18:00.

Let It Shine - News

17. července 2012 v 18:45 | TV Disney

Dočkali jsme se nový Disney film "Let It Shine" přichází i do České a Maďarské republiky! A poroz už letos v září. Film se představí na Disney Channel v září pod českým názvem "Vnitřní zář". Bohužel nebudou zpracovány písně z filmu do češtiny, jelikož si to Disney nepřál. Ani nebudou opatřeny českými titulky.

!TUTO INFORMACI KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM. ČESKÝ NÁZEV UVÁDĚJTE OPĚT SE ZDROJEM, DOKUD HO NEZVEŘEJNÍ SAMOSTATNÝ DISNEY CHANNEL!

Detaily o Jessie: The Movie

3. července 2012 v 23:25 | TV Disney

Debby Ryan vypustila na svět nějaké detaily z příprav nového filmu na motivy seriálu "Jessie"

"Jessie: Film pod pokličkou. Právě se dokončil první návrh. Řeknu, že je to, co víte a očekáváte od Jessie a dětí - sranda a dělání malých problémů. Rozhodně je teo srdcovka, dozvíš se něco o Jessie, o jejím životě, osudu a dobrodružství víc než, kdy předtím. Budeto úplně něco jiného."

16 Přání - Ke shlédnutí

13. května 2012 v 15:30 | TV Disney

Na podporu Debbyiny oslavy narozenin (19 let) Vám přináším její Disney film "16 Přání" ke shlédnutí online.

Zahrají si Bella Thorne a Zendaya v pokračování filmu „Program na ochranu princezen“?

11. května 2012 v 22:39 | TV Disney
Když měl "Program na ochranu princezen" premiéru na Disney Channel, byl to třetí nejúspěšnější film co se týče sledovanosti, hned po filmech jako "Muzikál ze střední 2″ a "Camp Rock".

Jak "HSM", tak "Camp Rock" se dočkali pokračování a zdá se, že jediným důvodem toho, že "Program na ochranu princezen" neměl pokračování byla jakási krize BFF vztahu mezi Selenou Gomez a Demi Lovato, které neměli zrovna nejjednoduší období. Dvojice se opět skamarádila, ale obě dvě pracují na svých vlastních projektech a pochybujeme, že by se opět dali dohromady, vrátily se na Disney Channel a natočily druhý "Program na ochranu princezen". Nicméně, tohle neznamená, že pokračování filmu je ztraceno…

Nové BFFs Disney Channelu jsou totiž naše oblíbené Bella Thorne a Zendaya Coleman ze seriálu "Na parket" a filmu "Ne/přátelé" a tak bychom mohli vidět, jak by po Seleně a Demi převzali jejich úlohy v "Programu na ochranu princezen", samozřejmě s jejich dovolením! Co si myslíte vy?

NEW: Disney Original Movie "Jessie" will be filming in the summer!

10. května 2012 v 17:40 | TV Disney

Právě jsem dostal nejnovější informaci o novém Disney filmu na motivy seriál Jessie! Jedna z hlavních postav ze seriál Skai Jackson alis Zuri, informovala na svém Twitter účtu skvělou novinky! Napsala, že film se bude natáčet již letov v létě! To znamená, že bychom se mohli dočkat již tento rok jeho premiéry, a když né letos, tak příští rok na jaře. Samozdřejmě v Americe, u nás až tam Jaro - Léto 2013. Až se objeví více informací zase se ozvu! Jak sen a film těšíte vy?

Rádio Rebel - Upoutávka #2

9. května 2012 v 19:12 | TV Disney

Rádio Rebel - Upoutávka

1. května 2012 v 10:47 | TV Disney
A je to tady! Fanoušci Debby Ryan září štěstím! Nový původní film Disney Channel "Rádio Rebel" přichází již 19. května v 10:30!

Upoutávka - Ne/Přátelé

18. dubna 2012 v 20:00 | TV Disney

VTPI: "Ne/Přátelé"

15. dubna 2012 v 15:00 | TV Disney

NE/PŘÁTELÉ
Sobota 28. dubna 2012 v 10:30

V sobotu 28. dubna uvede Disney Channel v premiéře zcela nový původní Disney film, "Frenemies" v 10:30. Film vypráví o životech tří úplně odlišných párů přátel, kteří se vyrovnávají s klady a zápory přátelství.

První příběh vypráví o Halley a Avalon, nejlepších kamarádkách, které jsou štěstím bez sebe, když jeden vydavatel chce z jejich blogu o módě udělat časopis. Ale tím je jejich přátelství vystaveno zkoušce, neboť se dozvědí, že časopis chce, aby jen jedna z nich byla hlavní redaktorkou.

Druhý příběh sleduje neoddělitelnou dvojici, experta na vědu Jaka a jeho psa Murraye. Jake se těší, že představí Murrayovi svou novou partnerku ve vědeckém projektu (a svůj nový objev), Julianne, ale je tu něco, co se na ní Murrayovi prostě nelíbí - a ten pocit je vzájemný.

V posledním příběhu divoška Savannah, která pochází z velké a energické rodiny, potkává dívku Emmu z privilegované rodiny z předměstí, která vypadá jako její dvojče. Tyhle dvě dívky se rychle stanou kamarádkami a rozhodnou se na chvíli si vyměnit místa, ale pak si uvědomují, že život na druhé straně vůbec není takový, jaký si ho vysnily. Fotografie v CC!
 
 

Reklama