Disney XD

Laboratorní krysy jsou dalším seriálem se 4 sezónou!

18. května 2014 v 12:00 | TV Disney Media Blog

V pořadí již druhým seriálem z televizní stanice Disney XD dostal seriál Laboratorní krysy čtvrtou sezónu. První byl pouze seriál Nakopni to! Zvykem dříve totiž bylo, že stanice Disney XD dává svým seriálům pouze tři série jako tomu bylo u Zeke & Luthera či Královských dvojčat. My jsme samozřejmě rádi a čtvrtou sérii se těšíme. Plánuje se návrat všech hlavních postav.

Nakopni to! odstartuje svojí 4. sérii už v únoru

19. ledna 2014 v 16:48 | TV Disney Media Blog

Zbrusu nová a zřejmě také poslední sezóna seriálu Nakopni to! začne v Americe 17. února 2014.

Co všechno se ve čtvrté sérii změní?
Tak začneme hned špatnou zprávou, ať ji máme za sebou. Seriál opustil a Olivia Holt, která v minulých třech sériích představovala postavu Kim. Důvodem jejího odchodu je začátek její vlastní show na Disney Channel I Didn't Do It. A teď už jen ty dobré. V seriálu se objeví Leův táta Todd Howard. Další exkluzivní novinkou je, že jednu epizodu si také zrežíruje sám Leo Howard.

Co bude jiného v příběhu seriálu?
Ve čtvrté sérii se Wasabi bude stěhovat do nového města, kde Rudy otevře fitnessové centrum. Co dál přinesou nové epizody, teprve uvidíme.

Co na nové informace říkáte?

Mighty Med: Premiéra v pondělí 6. října!

22. září 2013 v 10:24 | TV Disney Blog Media

Nová Disney XD hraná komedie "Mighty Med," kde zazáří dva herci z Disney seriálů - Bradley Steven Perry z Hodně štěstí, Charlie a Jake Short z Farmy R.A.K., bude odvysílán již 6. října 2013.

Serál se představí v pondělí, a to rovnou hodinovou epizodou. Seriál se točí kolem dvou kamarádu Kaze a Olivera, kteří milujou komiksi, a tak když skončí škola běží do Mighty Med, kde na působí v nemocnici pro superhrdiny, sci-fi a fantasy postavy. Pracují společně s Storm Skylar a Alanem Diazem. Sami kluci se snaží svět superhrdinů pochopit a mají velkou naději stát se sami superhradiny a ochraňovat lidi na planetě Zemi.

Těšíte se na nový seriál Mighty Med?
Myslíte si, že se po účinkování Jake Shorta v Mighty Med zruší seriál Farma R.A.K.?

"Nakopni to" se vrací ve čtvrté sérii!

22. srpna 2013 v 20:42 | TV Disney Blog Media

-- Nejpopulárnější seriál na americké televizi Disney XD se vrátí ve čtvrté sérii. --
-- Seriál opustí Olivia Holt jako Kim. --

Disney XD si objednal čtvrtou sérii pro seriál Nakopni to!. Jedná se o první seriál, který si na této stanici získal i čtvrtou sérii, jelikož seriál, které Disney XD vysílá většinou končí třetí sérii, tak jako Královská dvojčata či Zeke a Luther. Natáčení nové série začne letos v listopadu a premiéru se přichystá v roce 2014.

V hlavních rolích se vrací Leo Howard jako Jack, Mateo Arias jako Jerry, Dylan Riley Snyder jako Milton a Jason Earles jako Rudy. Earles se v seriálu objevuje i jako Co-Producent. Pravidelná bojovnice Kim alias Olivia Holt se v seriálu neobjeví, jelikož začíná pracovat na novém seriálu I Didn't Do It, který se cyhstá pro začítek roku 2014 uvést na Disney Channel.

Jste rádi, že se seriál vrací ve čtvrté sérii? Co říkáte na odchod Olivie?

Lab Rats: Další série se blíží!

27. července 2013 v 19:59 | TV Disney Blog Media

Disney XD prodlužuje seriál Lab Rats pro třetí sérii!
Druhá chlapecky zaměřená televize společnosti Disney - Disney XD prodloužila svůj úspěšný seriál Lab Rats pro třetí sérii. Seriál má za sebou již celkem 33 epizod a do konce druhé série zbývá ještě 13 epizod.

Seriál se hned po premiéře stal velmi oblíbeným seriálem pro tuto sesterskou stanici Disney Channel v Americe. V seriálu se objevuje Billy Unger, Spencer Boldman, Kelli Berglund, Tyrel Jackson Williams nebo Hal Sparks.

Lab Rats v překladu do češtiny "Laboratorní krysy" se zatím na našem Disney Channel nevysílá, ale jelikož slaví v USA velký úspěch můžeme ho brzy snad také očekávat.

Disney XD objednává třetí sérii Spider-mana

22. července 2013 v 12:47 | TV Disney Blog Media

Disney XD objednává další sérii, v pořadí již třetí, animovaného seriálu Dokonalý Spider-man. Seriál je totiž v Americe velmi úspěšný je to v jeho kategorii stálou jedničkou v oblasti animovaných seriálů na Disney XD. V nové sérii Disney XD slibuje připojení nových super hrdinů jako Iron Man, Kapitán Amerika, Thor a Holk. Momentálně se v USA vysílá druhá série, která je již za polovinou z 26 epizod. U nás se zatím vysílání druhé série neplánuje.

Video: Disney XD představuje léto 2013

29. května 2013 v 17:01 | TV Disney Blog Media

Další Disney stanice představila své plány na letošní léto. Méně sledovaná televizní stanice Disney XD ukázala lidem, jaké léto jim naservíruje už od 17. června 2013. Těšit se fanoušci můžou na nové seriály, také nové seriály z produkce nedávno připojemé společnosti MARVEL a samozřejmě nové epizody svých oblíbených seriálů jako je například Lab Rats, Nakopni to! či Dokonalý Spider-Man.

Mighty Med dostal zelenou!

5. dubna 2013 v 13:07 | TV Disney Blog Media

DISNEY XD DAL ZELENOU PRO NOVÝ SERIÁL MIGHTY MED,
HRANOU KOMEDII INSPIROVANOU NEOBYČEJNÝM SVĚTEM SUPER HRDINŮ A KOMIKSŮ

--- Bradley Steven Perry (Hodně štěstí, Charlie) a Jake Short (Farma R.A.K.) ---

Disney XD vydal zelenou pro nově hranou komedii Mighty Med, inspirovanou neobyčejným světem super hrdinů a komiksů - v hlavních rolích Bradley Steven Perry (Hodně štěstí, Charlie) jako Kaz a Jake Short (Farma R.A.K.) jako Oliver. Na seriálu se začne pracovat v Los Angeles v Kalifornii již tento červenec a plánovaná premiéra bude na podzim 2013 na Disney XD. Vše oznámil Adam Bonett, Senior Více Prezident pro originální programování.

Při oznámení řekl Bonett: "Bradley Steven Perry a Jake Short jsou dva neuvěřitelně populární Disney herci, jejichž komediální načasování je přestě vhodný pár kamrádů pro Mighty Med. Na Disney XD se diváci vydají s touto dojicí, dva fanoušci komiksových knížek, jejichž láska a znalost sci-fi, fantasy a super hrdinů jim zajístí po škole nejlepší práci v Mighty Med, nemocnici pro super hrdiny."

Seriál sleduje nejlepší kamarády Kaza a Olivera, který nechtěně při čtení komiksů v obchodě objeví tajnou číst nemocnice pro super hrdiny a komiksové postavy.

Se seriálem přichází i nové hvězdy - Paris Berelc jako Skylar Storm a Devan Leos jako Alan.

Pilotní snímek byl vytvořen a napsán Jim Bernstein (Phineas a Ferb) a Andy Schwartz (Scrubs: Doktůrci) a režie Eric Dean Seaton (Nakopni to!). Stephen Engel (Farma R.A.K., Teorie velkého třesku) a Jim Bernstein byli výkonnými producenty a Schwartz se ujal dohlížejícího postu. Mighty Med vyrábí společnost It's A Laught Productions, Inc.

Jak se těšíte na nový Disney XD seriál? Máte rádi Perryho a Shorta?

Královská dvojčata: Druhá série přichází!

1. dubna 2013 v 19:44 | TV Disney Blog Media

Před necelým měsícem se na Disney Channel uskutečnilo finále první série seriálu Královská dvojčata, čímž také začali spekulace o tom jestli se vůbec plánuje odvysílání druhé série, když v USA byl seriál předčasně ukončet a co epizoda to nižší sledovanost. Ale nebojte! Pro Českou republiku to neplatí, protože Disney Channel druhou sérii odvysílá a to již v květnu, kdy uvede několik nových epizod. Sice druhá série příjde, ale seriál byl předán do jiného českého dabingového studia, a tak se mu bohužel změní i dabing. Údajně by se měli změnit všechny hlasy postav, to ale není potvrzené. To bude pokračování.

DRUHÁ SÉRIE KRÁLOVSKÝCH DVOJČAT OD 18. KVĚTNA 2013! TĚŠÍTE SE?

Třetí sétie Nakopni to! odstartuje v USA na apríla

16. března 2013 v 18:34 | TV Disney Blog Media

Seriálový hit dětské stanici Disney XD Nakopni to! se vrací ve třetí sérii, která se na obrazovkách poprvé objeví 1. dubna 2013 se speciálním názvem epizody "Spyfall". V epizodě zjistí Jake spiknutí proti princi Khakhmakhistanovi a pokusí se ho tajnou špionážní akcí zastavit.

Nakopni to! v USA začne již brzy novou sérii!

3. března 2013 v 15:21 | TV Disney Blog Media

Seriál Nakopni to!, který nedávno ukončil v České republice svou první sérii začne od 1. dubna 2013 v USA vysílat již třetí sérii. Herec Leo Howard se neobjeví jen v tomto seriál, momentálně totiž hostuje ve třetí sérii seriálu Na parket. Epizody s Leoem uvidíte již v tento měsíc na Disney Channel.


Kdo je fanouškem seriálu Nakopni to?

Crossover se seriály Nakopni to! a Lab Rats?

27. února 2013 v 23:07 | TV Disney Blog Media

Vypadá to, že společnost Disney XD chystá společnou epizodu se seriálu Nakopni to! a Lab Rats (seriál se v ČR ještě nevysílá). Dylan Riley Snyder sdílel fotku z minulého týdnu spolu s přáteli.

"Suprovej den v práci... když můžeš dělat tuhle práci! Nakopni to! a Lab Rats a něco extra."


Pokud se objeví více informací o této společné epizodě, budeme vás ihned informovat.

Které další seriály by měli vytvořit jednu epizodu?

Královská dvojčata končí!

6. listopadu 2012 v 14:00 | TV Disney Blog Media

DNES PŘERUŠENÍ NAŠEHO PROJEKTU S VELMI DŮLEŽITOU A SMUTNOU ZPRÁVOU!

Rozhodli jsme se dnes přetušit nás projekt o představování vybraných seriálů, protože přišla nečekaná zpráva od jednoho z hlavních postav seriálu Královská dvojčata! Seriál končí!

Disney XD se rozhodl seriál ukončit kvůli sníženému ohlasu fanoušků, které seriál ztratil díky odvolání Mitchela Mussa zae seriálu, kvůli jízdě pod vlivem alkoholu. Mitchel byl součástí seriálu v prvním a druhém období, poté ho vystřídal Adam Hicks ze seriál Zeke & Luther. Fanoušci si však myslí, že vyhození Mitchela ze seriál kvůli jízdě pod vlivem alkoholu byla chyba, a nechápou, proč kvůli tomu, že kdyby Mitchel pod vlivem někoho srazil nebo zabil, pak by to pochopilim, ale tohle nechápou.

Ať je to tak, nebo tak, Dvojčata končí! Booomer!

Jste naštvaný, že seriál končí? Zde je, to co Adam tweetnul:
"Co se děje? XD řekl, že Královský dvojčata se nevrátí ve čtvrté sérii? Já v to tak doufal a věřil. Uvidíme na jiných stránkách. A+ X"

Představení seriálů pokračuje zítra již normálně ;-)

Karan Brar: Hostující hvězda v seriálu "Královská dvojčata"

9. září 2012 v 1:05 | TV Disney

Hlavní hvězda seriálu "Jessie" Karan Brar si zahraje v jedné z epizod seriálu "Královská dvojčata". Sám Karan nás o tom informoval prostřednictvím jeho účtu na sociální síti Twitter, kde již má přes 50 tisíc následovníků.

Epizoda ponese jméno "Vím, co si dělal minulou neděli" a bude o tom, že když zaslechne o Boomerových legendárních úspěších, rozhodnese dojed na ostrov Kinkow, tak Boz cití tlak, že může být stejně úspěšný velitel. Ale jeho cíl je omezován 12-ti letým škůdcem (Karan Brar), který se nečekaně objeví se zničujícím tajmenství z minulosti Boze, které by mohlo zníčit jeho pověst.

Karan nám zveřejnil i fotografii přímo z epizody, ale my jsme pro vás našli ještě nějaké a to z internetového portálu clevvertv.com. Epizoda má premiéru v Americe již zítra!
NEKOPÍROVAT! POUZE SE ZDROJEM!


Víte, že před dvouma dvěma měla v USA premiéru poslední premiéru první série seriálu JESSIE, ve které právě Karan Brar hraje hlavní postavu!? Těšíte se na druhou sérii?

Dokonalý Spider-Man: Sneak Peak

22. června 2012 v 23:52 | TV Disney

V sobotu 1. července odvysílá Disney Channel ukázku z nejnovější fantasticky úžasné animované série "Dokonalý Spider-man"! Nepropásni ji, začíná v 9:00! Když seriál začal, Peter Parker byl superhrdinou rok. Zachránil životy mnoha lidí, bojoval proti super darebákům, ale pořád se musel učit, jak být superhrdinou. Nick Fury z S.H.I.E.L.Du dal Petrovi šanci, aby se vytrénoval na opravdového superhrdinu a stal se Dokonalým Spider-manem. Ukázka ze seriálu Dokonalý Spider-man se bude vysílat v neděli 1. července v 9:00 po premiéře epizody "Královských dvojčat" a před zbrusu novým dílem seriálu "Nakopni to!". Znovu se můžete těšit na ukázku ve 22:00 a pak v sobotu 7. července v 9:15.

"Lab Rats": Druhá sezóna je na cestě!

18. května 2012 v 20:38 | TV Disney

Disney XD právě objednal druhou sérii nového seriálu "Lab Rats"!

UPOUTÁVKA - Nový seriál "Nakopni to!"

22. dubna 2012 v 15:57 | TV Disney

VTPI: Královská dvojčata mají nového kamaráda!

12. dubna 2012 v 15:00 | TV Disney

KRÁLOVSKÁ DVOJČATA MAJÍ NOVÉHO KAMARÁDA!
Sobota 21. dubna 2012 v 8:00

V sobotu 21. dubna Vám Disney Channel nabídne již čtvrtou premiérovou epizodu nového sériálu "Královská dvojčata". Seriál má v České republice veliký úspěch. V epizodě najdou v divočině Brady a Boomer roztomilé zvíže a rozhodnou si ho ponechat a udělat z něho domácího mazlíčka, a to i přes upozornění Masona. Zvířátko se chová podobně jako "Pokémon", Larry mu říká "Obří podpaží". Když ho začnou králové zanedbávat, je ho chování se zhorší, stane se šelmou a krále unese. Lanny se opět snaží stát králem, tím, že se snaží zhypnotizovat dvorního šaška, když mu plán výjde, opět dojde k chybě.

Fotografie k epizodě: Where the Wild Kings Are

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jennifer Stone & Doug Brochu se objeví v Královských dvojčatech!

9. dubna 2012 v 10:00 | TV Disney

V jedné z epizod "Královských Dvojčat" se objeví Jennifer Stone (Kouzelníci z Waverly) a Doug Brochu (Sonny ve velkém světě, Náhody!). Epizoda nese název "Make Dirt Not War". O čem epizoda pojednává si přečtěne zde.

"Králové se dozvědí od jejich přítele Flaji, že Oogie (Doug Brochu) má tajný vztah s Priscillou (Jennifer Stone). Oba jsou z jiného kmene proto svůj vztah tají. Rozhodnou se kmeny sjednotit a udělat tak dobrý dojem na Mikaylu. Brady se snaží dát Priscilly otci pohádkové námluvy o Oogiím. Nicméně věci nejdou podle plánu a zmatek zapříčíní, aby se Brady stal přítelem Priscilly."

Epizoda měla v Americe premiéru 2. dubna letošního roku. Je to poprvé, kde se objeví v epizodě dvě hostující hvězdy ze součastných či bývalích seriálu ve stejný šas. Jennifer Stone za "Kouzelníci z Waverly", "Sladký život na moři" a Doug Brochu za "Sonny ve velkém světě", "Náhody!".

"Motorcity" nová show na Disney XD USA!

1. dubna 2012 v 15:00 | TV Disney

Nový animovaný seriál "Motorcity" přichází na Disney XD v Americe! Jeho premiéra v plánu 30. dubna 2012. První epizoda nese název "Power Trip".

Velké finále seriálu "Zeke a Luther" s Debby Ryan a Tony Hawkem!

23. března 2012 v 20:40 | TV Disney

Finální epizoda seriálu "Zeke a Luther" na Disney XD je plánovaná na 2. dubna 2012. Epizoda s názvem "There's No Business Like Bro Business" s hostujícími hvězdami Debby Ryan ("Jessie") a Tony Hawk, které se připojí k hlavnímu obsazení při poslední "rozlučkové" epizodě. Jedná se o 2-dílnou epizodu. Popis epizody:

Zeke a Luther pošlou video do televizní show a pak vyrazí do Hollywoodu, aby vyhráli hlavní cenu soutěže, která jim pomůže se stát slavnými skatebordisty. Zatímci se v Hollywoodu skamarádí s hercem Vinem Jackmanem a jeho přítelkyní, Courtney Mills. Když je Zekovi nabídnuta herecká role a Lutherův talent na rapovou muziku je objeven producentem Three J, může být čas, aby opustili svůj sen stát se světově proslulé skateboardisty. Dalšími hlavními postavami je Tony Hawk jako on sám a Debby Ryan (Disney Channel "Jessie") jako Courtney Mills.

Disney XD “Ultimate Spider-Man” Promo

15. března 2012 v 18:00 | TV Disney
Letos v dubnu "Ultimate Spider-Man" dorazí na americké obrazovky Disney XD. Jehož hlavná postavu bude dabovat Drake Bell (Drake & Josh, Nickelodeon show). My Vám přinášíme promo k této nové show. Těšíte se až bude v ČR?

Nový seriál Lab Rats

24. února 2012 v 23:28 | TV Disney
Disney XD dnešním dnes nasadil do vysílání jeden ze sneak peaků nových seriálu.
Jedná se o seriál Lab Rats.


Sneak Peak právě tohoto seriálu právě proběhne dnes nakanadském Disney XD a Family. Další premiéry by měli proběhnout až v březnu. V USA si seriál odbyde premiéru hned za 3 dny a to na americkém Disney XD a v březnu na Disney Channel. Sneak peak režíroval velmi známí americký režisér Victor Gonzalez, který už režíroval např. A.N.T. Farm, Wizards of Waverly Place, I'm in the band a nebo Pair of Kings, který bude mít premiéru již 2. března zde na českém DC.


Seriál pojednává o třech sourozencích Chase, Adam a Bree, kteří jsou vysoce-technický Bionic kloni, které jsou součástí přisně tajného rozvoje armády. Každý z nich má specifické vlastnosti Chase - je velmi inteligentní, Adam - má největší sílu a Bree - je nejrychlejší. Jejich tvůrce Donnald Davenport je udržuje v tajné laboratoři izolované od světa. Potom co je objeví Leo s jeho rodinou přemluví tři teenagery, aby se připojili k Leovi a opustili laboratoř a začli s ním chodit do školy, kde se Leo snaží zapadnout a přitom hlídat nevyzpytatelné bionicli.

Jak se Vám seriál líbí? Chtěli by jste, aby ho vysílali i v České republice?

Přikládám i úvodní znělku a PROMO


Reality Show "FORT BOYARD: Ultimate Challenge" se vrací na Disney XD

20. ledna 2012 v 16:32 | Fanda
Nejen v Americe známá reality show se vrátila na americký kanál od Disney a to na Disney XD! Reality show byla již vysílána a to od 17. října a skončila 7. listopadu. Nyní již běží druhá sezóna a to od 16. ledna a konec je naplánován na 27. ledna 2012. Již se uvažuje, že se vrátí ve třetí sezóně a to hned v únoru! Je to spojení Amerických a Britských teenagery v jedné soutěži.

Soutěží 24 teenagerů rozdělených do 6 týmů, který soutěží ve třech kategoriích a to: inteligence, odvaha a týmová práce.

Moderátoři show jsou herci ze seriálů Kralovská dvojčata (Pair of Kings).

Kick Butowski začíná druhou sezónu!

11. ledna 2012 v 10:00 | Fanda
Disney XD animovaný seriál Kick Butowski začíná v Česku již svou druhou sezónu. Sleduješ ten to seriál? Já, abych se přiznal ne. Premiéra se uskuteční v PONDĚLÍ 16.01.
 
 

Reklama